Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ujjazás után véreztem, szerint...

Ujjazás után véreztem, szerintem még nem a menstruáció. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éreztél fájdalmat? Mert akkor lehet, hogy átszakadt a szűzhártyád és az vézett. Vagy megsérül a hülyed belseje és attól is véezhettél egy kicsit.
2008. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia!..Vagy túl nagy volt a barátod körme és megcsikart...vagy pedig a szűzhártyád sértette meg.
2008. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát, de fájt. máskor is fájt....de akkor nem vérzett. nem voltam még fiúval, mindössze csak petting volt..ezért gondoltam, hogy biztos nincs gond azzal, ha fáj. nem volt annyira elviselhetetlen, túl lehetett élni. legalábbis így visszaemlékezve:) mondjuk a fájdalomküszöböm sem alacsony.
2008. júl. 30. 00:27
 4/8 anonim válasza:
Ne aggódj, szerintem a szűzhártyád volt...vagy esetleg a körmével megsértette egy kicsit.Nekem is volt már ilyen, és nem lett belőle semmi gond.
2008. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) kicsit megnyugodtam:)
2008. júl. 30. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: Amikor a barátom ujjazott,szúró érzést éreztem,de csak a hüvelyem "oldalán".Ami a barátom szerint csak szimpla kidörzsölés volt,és kellő nedvességgel semmit sem éreztem utána...lehet nálatok is ez volt a baj szerintem,és nem feltétlenül a szűzhártyád volt,csak az amit leirtam.Ne aggódj :)
2008. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha még szűz vagy, akkor a szűzhártyád volt, én is így veszítettem el apránként.

2008. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és mennyi ideig vérzett?
2013. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!