Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utáni kissé véres...

Menstruáció utáni kissé véres folyás. Gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve nem volt meg. Ezért elmentem nőgyógyászhoz aki hosszabb kivizsgálás után felírt egy gyógyszert hogy beindítse a vérzést. Ez meg is történt. Az átlagos 7 napnál tovább tarott, 9 nap. Menszesz után egy héttel még mindig van egy kissé barna folyásom, nem mindennapos csak néha van, de aggaszt. Még nem szóltam róla senkinek hátha csak egy útófolyás. Ebből lehet gond is?
2009. febr. 21. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az okokat illetően a dokival kellene értekezni. Kérdésedből nem derül ki, hogy hány éves vagy, de életkortól függetlenül fél évig kimaradó vérzés nem tűnik természetesnek. Számomra nehezen hihető, hogy egyszeri gyógyszeres vérzés meghozás hosszútávon megoldja a problémádat. A tényleges okot kellene megkeresni és azt kezelni, ez ügyben célszerűbb lenne endokrinológus segítségét kérni.
2009. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de ez már nem normális. A gyógyszeres kezelés pedig azért egyszeri alkalom volt, mert az is egy kivizsgáláshoz kellett.
2009. febr. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!