Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rettegek, hogy egyszer...

Miért rettegek, hogy egyszer megfog jönni? 14/l

Figyelt kérdés
Még nem jött meg de a fehétfolyásom most sokkal több mint amennyi szokott. Hogyan lehet felkészülni, hogy majd betéttel kell mászkálnom? Nagyon félek.
2009. máj. 15. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy : fehérfolyásom
2009. máj. 15. 13:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen természetes dolog, elöször zavarni fog, aztán meg fel sem tűnik. Ha már majd tampont használsz, jobb lesz. Nekem úgy van, h mindig mikor megjön, úgy érzem, h ez vmi borzasztó dolog, és utálom, és bár ne is lenne, aztán mindig belenyugszom, és egész nap nem is gondolok rá.Nagyon jó betétek vannak, nem is biztos, h a legdrágább a legjobb:)
2009. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan borzasztó az! Igaz, nekem fájdalmas minden alkalommal, mikor megjön, de mégis ettől (is) vagyok nő. Teljesen természetes dolog, így próbáld meg felfogni. Ha jó betéted van, alig fogod érezni, hogy a bugyidban van. Naponta cserélni kell legalább 3-4 alkalommal és ilyenkor még az elején (nekem 1-2 év volt) nem vettem fel világos nadrágot a balesetek elkerülése miatt.
2009. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.
2009. máj. 15. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
a társaságomból nekem jött meg legkésőbb és megtudtam mien rossz ez mielőtt tapasztaltam volna....amikor megjött sírvafakadtam xd A betétet pedig övtáskával cipelem és akk nem olyan feltünő h hova tartok :D
2009. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!