Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy tegnap este véreztem és azt hittem megjött,de csak nagyon minimális volt meg ma is éppen,hogy csak.. Még olyan érzésem lenne mintha folyna ki belőlem valami vagy nem tudom,hogy fogalmazzam meg :S Most nem tudom,hogy lehet e valami bajom vagy esetleg valami más :S Nagyon meg vagyok ijedve :S Please segítsetek :)) előre is köszönöm 17L
2011. dec. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szedsz valamilyen fogamzásgátlót? Esetleg milyen szinű a vérzés? Lehet, hogy húgyúti fertőzés vagy hólyag hurut. Egyszer nekem is volt, és ilyen alvadt vér, barnás szinű volt. Elmentem orvoshoz , megvizsgált és azt mondta hogy hólgyaghurut.

Ha nem múlik el, akkor menny el dokihoz.

2011. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kevés tegnap amikor észrevettem akkor rendes piros volt,de ma reggel mikor megnéztem akkor már barnás volt :S nem tudom mit csináljak :S
2011. dec. 1. 19:31
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szedek foggátlót :)
2011. dec. 1. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
minden esetre menny el orvoshoz, én valami húgyúti fertőzésre gondolok vagy hólyaghurutra. Nekem is ugyanez volt, de ezt inkább orvosnak kéne látni, mert lehet valami súlyosabb...
2011. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!