Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legcikibb mnstruáció...

Mi volt a legcikibb mnstruációs élményed?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 21:11
 1/10 A kérdező kommentje:
menstruációs,bocsi a hibákért
2011. nov. 26. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:
tesiórán átáztam.
2011. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%

1 órán átáztam a szék is olyan volt majd szaladtam lefele szünetbe a wc-re lehajoltam(a bugyimért és a válltó nadrágomért ami leesett) és a fél suli látta , hogy véres a narágom. SOHA TÖBÉÉ NE LEGYEN ILYEN . Senkinek nem kívánom.

:)

2011. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Sok ember felfogásán kéne változtatni, és akkor nem lennének a menstruáció miatt ciki helyzetek, bármi is történik!
2011. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Amikor suliban dolgoztam, sok éves munkámat fektettem abba, hogy az erről való gondolkodást megváltoztassam a fiatalok fejében. Nagyon sokat beszélgettünk a témáról fiúkkal, lányokkal, kicsiikkel, nagyokkal vegyesen, bevontam a szülőket is.

Az én osztályaimban nem volt ciki a menstruáció...!

2011. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Kedves utolsó Válaszoló! Sok iskolába mehetnél ezt megtanítani!
2011. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én az áruházban áztam át xd
2011. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vitt haza a pasim es akkor aztam at.. 100% hogy latta
2011. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha látta, Kedves előttem Válaszoló? Semmi! Ha ezen ki akad, akkor agyilag gond van vele.
2011. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem szerencsére nincs ilyen átázós sztorim... a legcikibb az volt, mikor a mögöttem ülő lány! osztálytársaim azon vihogtak, h a nadrágomon átlátszik a betét vonala


ja meg egyszer beégtem egy srác előtt, aki ráadásul tetszett is :D hetesek voltunk a legjobb barátnőmmel így bennmaradhattunk az osztályteremben szünetben... nem vettem észre, hogy a srác is bennmaradt, mert neki háttal ültem, azt hittem, csak ketten vagyunk, így jó hangosan elkezdtem ecsetelni, h "tegnap este megjött...folyik mint az állat" ... utána mutogatott a csaj a hátam mögé :D nagyon ciki volt...de a srác szerencsére nem szólt semmit, úgy tett mintha nem is hallotta volna, lehet ő is zavarba jött :D


22/L, akkoriban 13 voltam

2011. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!