Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legcikibb "élmény" a mensivel...

Legcikibb "élmény" a mensivel kapcsoltban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egy sulis színdarabra szűk fehér csőgatyát kellett felvenni,1,5 hét múlva kellett volna még csak megjönnie.a színdarab közben le kellett hajolnom,éreznem a nedvességet,és mindenki éktelen vihogásba kezdett.a tanár odajött,kihúzott a színpadról,nagyoon égtem...
2010. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora tirpák emberek vannak...
2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Suliban ki kellett mennem az órámról (tanítok), mert olyan rosszul voltam... mindenki tudta mi a helyzet... nekem azért ciki volt.
2010. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz.
2010. febr. 27. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ferfikent minden tiszteletem a noke.Ez nem ciki hanem termeszetes.Nagyon rossz lehet,hogy nem lehet ezeket 100% an tervezni.


kitartas lanyok.Es koszonjuk,hogy VAGYTOK

2010. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a suliba a menszeszem,nem számítottam rá,így egy világos naciba mentem.Hazaértem és anyu szólt,hogy nézd milyen a nadrágod?Egy nagy vérfolt volt rajta,én meg úgy jöttem haza a busszal és végigmentem a fél városon.Nagyon ciki volt,még azt sem tudtam,hogy hányan láthatták.
2010. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jöttem ki bikiniben a vízből és találkoztam egy ismerőssel, kicsit beszélgettünk.

Aztán oda jött egy fiatal srác és közölte velem, hogy kicsit véres a combom!!

Lenéztem és ott a helyszínen, örültem volna, ha megnyílik alattam a föld és elsüllyedek, Én úgy égtem!

Nem csak a combom, de már a bokám is véres volt! *-*

2010. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell szégyenkeznetek ezen, lányok. Én fiú vagyok, de tudom, hogy ez egy természetes dolog, és eszembe nem jutna kiröhögni egy lányt, ha ilyen történik vele, inkább próbálnék rajta segíteni ahogy tudok. Ha meg valaki kiröhög téged, akkor kapják be! Jóhogynemmár mások alapján fogjuk magunkat értékelni. :)
2010. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lementünk a Tiszára fürdeni(fehér rövidnadrág,bikinifelső) végigsétáltunk a központon, sok fiatal sráccal találkoztunk, és mosolyogtak mint az állat! Nem gondoltam volna, hogy "azért"!

Mire leértünk a partra, és vettem volna le a gatyómat, akkor láttam a véres valóságot a naci hátsó részénél!

Az a durva, hogy barátnőm sem vette észre, mert egymás mellett mentünk. Hálistennek barátnőmnél volt egy tartalék tampon! A bikinialsómat feltűnés nélkül kilötyköltem a tiszában, és nem volt már gáz. Barátnőm szerencsére top-ban jött, és hazafelé az ő topját vettem fel miniszoknyaként. Szerencsére haza tudtam menni...

2010. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán történt, hogy nem volt felszerelésem, ezért ruhába tesiztem. Még szünetbe beraktam egy tampont és egy betétet a zsebembe. Minden jól ment órán, amikor kitalálta a tanár hogy mászunk fel a farúdon. Imádtam mászni úgyhogy én is megpróbáltam. Nagyon jól is ment, amikor észrevettem, hogy a csomag csúszik kifele a zsebemből. Pechemre mindenki ott volt az osztályból,a betét meg szép lassan leszállt az emberek orra elé, a tampon pedig valahova leesett. Gyorsan lecsúsztam a rúdról, felkaptam a betétet, amikor az egyik fiú elkezdi rázni a felsőjét, és akkor esett ki belőle a tampon, ráadásul még tök hangosan oda szólt, hogy elhagytam valamit, pedig reméltem, hogy valaki talán nem látta, ahogy a kicsike tampon leesik. Borzalmas égő eset volt.
2010. jún. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!