Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb nőgyógyászos sztorija?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Amikor 17 évesen azért kellett elmennem dokihoz, mert hetek óta késett, miközben tudtam, hogy nem lehetek terhes. Az orvos beküldött a vetkőzőbe, és akkor vettem észre, hogy a nagy izgalomban megjött. Kiszóltam a függönyön, hogy bocsi, mégse vetkőzöm...
2010. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Na ez tenyleg durva volt:D
2010. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
nekem az volt hogy az orvos telefonálgatott és smszett közben én ott álltam elötte fél meztelen 3percig.
2010. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fú! Most is kiráz a hideg! Az egyetemi nőgyogyon vizsgáltak, és tanulságosnak ítélték az esetemet. Így az orrom alá dugtak egy papírt, hogy járuljak hozzá hogy fotó készüljön rólam. Persze aláírtam, mit tehettem volna? Erre telefonáltak párat, addig ott feküdtem. Kisvártatva bejött egy halál jóképű, fiatal civil manus, géppel, objektívekkel, lámpákkal, és neki készült. Időnként rámmosolygott. Na, én szerettem volna ha elnyel a föld! Csinált jópár "közelit"......
2013. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyenhez hozzájárulni?
2013. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy lehet hozzájárulni, hogy nem akarsz ellentmondani amikor azt mondják neked, hogy ezzel segítesz, mert tanítani fogják, hogy mánál már könnyebben felismerjék.
2013. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aha.....
2013. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
huhh ez a fényképezős sztori elég durva...
2013. jún. 8. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Na de saját maga választotta....
2013. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én választottam? Megnéznélek egy ilyen helyzetben! Én egyébként is azt hittem, majd egy orvos fotóz! De amúgy köszi!
2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!