Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is idegbeteg volt, amikor...

Más is idegbeteg volt, amikor elkezdte szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ha igen,meddig tart ez? Én már nem bírom elviselni saját magamat sem!!!
2011. nov. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Plusz még sírógörcsök is voltak időnként és libidó csökkenés. Elvileg elmúlik néhány hónap után, de én simán abbahagytam a fogamzásgátlót, mert a párom azt mondta, hogy ő így nem fog elviselni és inkább gumit használ minthogy idegbeteg legyek :-)
2011. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Este vedd be talán jobb lesz, az ösztrogén megemelkedése miatt van, vagy inkább váltsál másra. (a progneszteron viszont nyugtat olvastam).

Tudom én is milyen, az ember saját magát se tudja elviselni.

2011. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És egy újabb indok a hülye bogyók ellen. Komolyan, nem hiszem el, hogy valaki ezzel mérgezi magát.
2011. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: A nők nagy része szed tablettát, mert a férfiak nagy része nem hajlandó kotont húzni.

Kérdező: ha pár hónapon belül nem múlik el, akkor egy váltással még bepróbálkozhatsz, de ha az sem jön be, akkor keress más megoldást...

2011. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!