Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havonta visszatér a hüvelygomb...

Havonta visszatér a hüvelygombám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyunk együtt a párommal, ezalatt ez a harmadik fertőzésünk. Nem értem, mitől jön ki, rendesen táplálkozom, stb. és eddig sohasem volt. Canesten+ hüvelytablettától elmúlik, de mégsem akarok azért havi egyszer hüvelytablettázni. Volt valakinek ilyen problémája? Esetleg megelőzési módok, megoldás, hogy ne jöjjön ki ez rajtunk? Vagy mitől lehet ez? Az előző párjainkkal nem volt ilyen gond. A tünetek rajta is előjönnek, ő is kezeli magát. (Monogám kapcsolatban élünk.)
2011. nov. 23. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem neked is az a bajod ami nekem. Neked ez a nyálkád irritál jobban. Párodnak azért múlik el, mert egyrészt következik a mensi ami alatt ugye no szex, másrészt pedig a canestennek is van valami irritációgátló hatása a gombaölőn kívül. Neked is elmúlik mensi után nem?
2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Amellett nagyon gyakoriak a hüvelyfertőzések, mert felborítja a ph-t.
2011. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!