Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havonta visszatér a hüvelygomb...

Havonta visszatér a hüvelygombám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyunk együtt a párommal, ezalatt ez a harmadik fertőzésünk. Nem értem, mitől jön ki, rendesen táplálkozom, stb. és eddig sohasem volt. Canesten+ hüvelytablettától elmúlik, de mégsem akarok azért havi egyszer hüvelytablettázni. Volt valakinek ilyen problémája? Esetleg megelőzési módok, megoldás, hogy ne jöjjön ki ez rajtunk? Vagy mitől lehet ez? Az előző párjainkkal nem volt ilyen gond. A tünetek rajta is előjönnek, ő is kezeli magát. (Monogám kapcsolatban élünk.)
2011. nov. 23. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nőgyógyász meglátogatása igencsak javasolt lenne, ugyanis a canesten sem minden fertőzésre jó. Lehetséges, h nálatok is csupán csak ennyi a probléma....
2011. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gombafertesek legtöbbje rezisztens a Canestennel szemben, éppen mert mindenki állandóan kenegeti magát vele, ha kell, ha sem. Menjetek el közösen a nögyógyászhoz, ott kaptok megfelelö szert.
2011. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gombafertesek = gombafertözések
2011. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a nőgyógyászt javaslom. És még az is fontos, hogy ezek a gombák nagyon szemetek, akkor is ott maradnak még, ha már kezelted magad és nincs már tüneted, aztán később megint elszaporodnak. Szóval miután tünetmentes lettél, akkor is érdemes még egy pár napig folytatnod a kezelést.
2011. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Két hete voltam nőgyógyásznál, azt mondta, egészséges vagyok (akkor nem is voltak tünetek), előtte pedig felhívtam, ő mondta a Canestenes kezelést és attól el is múlt (ideiglenesen).
2011. nov. 23. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Masszív candida.Mindkettőtöknek orvos kell.
2011. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor olyankor menj vissza az orvoshoz, mikor vannak tüneteid, és mondd el neki, h a canesten nem segített.
2011. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyire függ össze a ciklusoddal? Nekem pl a peteérés után következő nyálkám határozottan irritálta a páromat is, és engem is. Eleinte én is gombára gyanakodtam, ameddig fel nem fedeztem az összefüggést a dolgok között.
2011. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig a ciklusom előtt 1-2 nappal jött ki! De a Canestentől a páromnak elmúlik mindenféle tünete (és nekem is). A következő menstruáció előtti időszakig...
2011. nov. 23. 13:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Aki meg masszív candidával ijesztget egyből, az gondolkozzon el, miért lesz jobb a napja attól, ha valakinek ilyeneket mond, de remélem, hogy egy fejfájásnál is egyből agytumorra gondol.
2011. nov. 23. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!