Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szoktatok tesizni ha...

Ti szoktatok tesizni ha menstruáltok, ha igen mit csináltok hogy ne ázzatok át?

Figyelt kérdés
Pl.: ha most tanuljuk a gyűrűzést
2011. nov. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én tampont használok, de ha tesi van és tudom hogy a problémám nem olyan veszélyes, akkor betétet is helyezek fel, illetve viszek magammal egy tartalék alsó neműt is. Egyébként a tesitanárom rendes, havonta egyszer ad felmentést, ha valakinek megvan, tesiznie akkor is kell de ha olyan gyakorlatok vannak ami zavarná akkor azt nem kell megcsinálnia.
2011. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem volt felmentés, csak úszás alól, viszont a tanár írta, hogy kinek mikor jött meg, hogy ne lehessen havonta többször lógni úszásról.
2011. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos az én tanárom nem iylen kedves. nekünk csak akkor engedi hogy fel legyünk mentve ha a szülő ír neki egy fel mentést. ez persze érthető de mit csináljak ha a második órában jött meg? mennyek el anyám munkahelyére hogy írja be? amúgy én akkor sose tesizek ha meg nincs felmentésem és mégis megjött akkor meg nem megyek be órára.
2011. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha majd dolgozol, akkor sem maradhatsz otthon minden hónapban egy hétig.
2011. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sportoltam is fiatalabb koromban, kilométereket futottam.
2011. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
a test mozgás segít a mensrtuációs görcsökben és miért akadályozna a mensi ebben?ha meg nem akarod hogy át ázz akkor használj több cseppes betét,am meg miért áznál át,nem értem?én sosse kértem felmentést és a igaza van az egyik hozzászólónak hogy ha meg lesz nem mész majd dolgozni?hidd el lesznek még ennél rosszabb női problémáid is mint ez
2011. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig tesiztem ha megvolt..csak félek hogy átázik mondjuk ha a gyűrűzést tanuljuk ott forogni kell meg fejjel lefelé lenni és úgy könnyeben elcsúszik vagy átázik..
2011. nov. 21. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen suliba jársz?nekem sose kellet gyűrűzést tanulni,csak a fiúknak
2011. nov. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nem értem azokat akik azt iragatják hogy"majd amikor dolgozol...˝mert most tini szokn kell a helyzetet és igen is van olyan hogy annyira rosszul van valaki amikor megvan hogy mozdulni se tud

felnőt korára már elég tapasztalt lesz és gondolom a munkahelyén nem fog futni,ugrálni meg bukfencezni a kedves kérdező

de ha nem olyan erős a vérzés és ha még megtudsz mozdulni akkor érdemes tesizni

2011. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
ha megvan akkor is tesizek mert ez egy természetes dolog,nem tudsz ellene semmit se tenni,és tampont használok.
2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!