Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megjöhet a menstruációm?

Most megjöhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nyár óta van fehér folyásom és már egyre jobban szőrösödök. Anyukám azt mondta, hogy nyáron már megjöhet. Szerintetek? 11/L
2011. nov. 13. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még csak szőrösödsz egy picit, akkor nem igazán valószínű. Ha már 2 éve szőrösödsz, na majd akkor. A fehér folyás megjelenése után számítva 1-2 és megjön. Nekem fél év volt.

12/L

2011. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Pár oldalt olvasgattam és ott is ezt írták, amúgy már negyedig elején volt pár szőrszálam, de most meg hirtelen nagyon sok jött, meg most még nőnek.
2011. nov. 13. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod, ha addig sem menstruálsz, akkor menj orvoshoz. Még nagyon fiatal vagy. Egyébként is írtad, hogy van már fehérfolyásod és szőrös a puncid, tehát a nemi érésed beindult.
2011. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 16 éves korig lehet várnom. Akor már serdülő vagyok.
2011. nov. 13. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,megjöhet! Ismerősömnek nem volt szőre,folyása tavasszal indult be és 9 évesen megjött neki! 33/N
2011. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azta! Hát vannak ilyenek.
2011. nov. 13. 17:52
 7/9 anonim válasza:
Nem olyan biztos hogy most fog megjönni . Nekem sokáig volt fehérfolyásom. De addig örülj még nem jön meg :) 16 éves korig :))
2011. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bubii98 válasza:

Szia.én 13 éves vagyok.

kb.2 éve van folyásom,szőrösödtem.rengetegszer görcsöl a hasam,fáj a fejem.

sokszor vagyok fáradt,magányosnak érzem magam.

kb.minden jel megjelent.viszont mégse jött meg.

Szóval minden előfordulhat,lehet hogy neked most jön meg,Ki tudja?:D

2011. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkivel nagyon sokat segítettetek. Föled az elötti írás.
2011. nov. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!