Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg igaz? O. O ugye...

Ez tényleg igaz? O. O ugye nem? :S

Figyelt kérdés

azt mondta az osztálytársam,hogy ha valakinek megjön a havija,akkor akkora marad,max pár cm-t nő


és eleinte hülyeségnek tartottam,de most olvastam egy kérdést,és mondta az egyik csaj,hogy neki is 9 évesen jött meg először,ezért alacsony maradt


nekem 10 vagy 11 évesen jött meg,akkor lehettem vagy 155 cm körül,és most 159 vagyok


akkor én már nem is fogok nőni? :S


ugye még fogok nőni??? :/


13l


2011. nov. 5. 15:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi :)


és nincs valami gyógyszer vagy bármi,amitől nőhetek?

2011. nov. 6. 10:40
 12/16 anonim ***** válasza:

Magassarkú. Attól nőhetsz egyből 8 centit is:)

De szerintem ne foglalkozz ennyit azzal, hogy milyen magas leszel. Sok kívánatos nő van akik alacsonyak.

Legyél nőies, és legyen néhány praktikád arra, hogy hogyan hívd fel magadra a figyelmet, mert a magasság személy szerint tizedrangú a sorban.


Nyáron megismertem egy alacsony lányt. Autószereleőnek tanul:). Munkaruhában láttam először, és nem láttam rajta semmi olyant, ami egyből megdobogtatta volna szivem. Poénból viccelődtem vele, meg kicsit flörtöltem, mert miért ne? Mondtam neki gyere legközelebb minibe.

Beöltözött úgy, hogy az állam leesett. A nyelvem lent lógott a földön. Pedig még a bőre sem volt hibátlan, de ahogy viselte a minit, és felvette hozzá azt a tessék itt vagyok, lehet csorgatni a nyálat nézést, egyből odáig lettem.


Értette a férfi észjárást, és a magasságával nem is foglalkoztam. Sőt. Azóta mindig jól megnézem az alacsony lányokat.

2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi :D


ez végülis megnyugtatott :) meg az is,hogy Avril Lavigne is 159 cm,mint én :) mégis tök szép...:D

2011. nov. 6. 16:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Örülök, hogy megnyugtatott.

2011. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mutatok egy élő példát: http://www.youtube.com/watch?v=3Hz64-_2Gu8


Sokáig azt sem tudtam hogyan hívják a lányt, mert nem keltette fel a figyelmem.De ebben a videóban ahogyan előadja magát, az teljesen kinyír. Pedig egyáltalán nem magas. Nem is annyira szépek a lábai, meg szeplős is kicsit, de ezek rohadtul nem érdekelnek. Csak nézem, és pislogni sem akarok, nehogy lemaradjak valamiről:D.

2011. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

jaja,Kat Deluna tényleg király :D


mondjuk eddig nem is tudtam,hogy ilyen alacsony o.O

2011. nov. 6. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!