Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg igaz? O. O ugye...

Ez tényleg igaz? O. O ugye nem? :S

Figyelt kérdés

azt mondta az osztálytársam,hogy ha valakinek megjön a havija,akkor akkora marad,max pár cm-t nő


és eleinte hülyeségnek tartottam,de most olvastam egy kérdést,és mondta az egyik csaj,hogy neki is 9 évesen jött meg először,ezért alacsony maradt


nekem 10 vagy 11 évesen jött meg,akkor lehettem vagy 155 cm körül,és most 159 vagyok


akkor én már nem is fogok nőni? :S


ugye még fogok nőni??? :/


13l


2011. nov. 5. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Igen, valószínű fogsz még nőni. Ezt nem lehet tudni, de biztos, hogy NEM a menstruációtól függ.
2011. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy fogsz nőni :)
2011. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A magasság örökletes dolog, az ember kb. olyan magas lesz, mint a szülei, ill. az a szülője, akinek az alkatát örökölte. Ha a szüleid alacsonyak, alacsony leszel te is. Ha magasak, akkor valószínűleg még te is fogsz nőni.
2011. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :)


köszönöm :)

2011. nov. 5. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
uzána tényleg nem fogsz sokat nőni már.. én csak 156,5 cm vagyok:D de ez nem hátrány..legalább hordhatok magssarkút..és képzeld 190 centis pasinak tetszem;) és még szép se vagyok! se vékony..
2011. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is :D mondjuk akinek én tetszek,15 éves....szóval ő még tutira fog nőni :D bár kicsit furán néznék ki 160 cm-el egy majdnem 2 méteres srác mellett o.O (:
2011. nov. 5. 15:46
 7/16 anonim ***** válasza:
amikor egymás mellett megyünka fiúval sokan mosolyognak:D meg páran csípkelődnek:D de szerintem is vicces nevetek rajta én is:) de igazáól nem törődök a magsságbeli különbségekkel:D amikor megláttam amgunkat a tükörben én is elröhögtem magam.. csak azért írtam le,mert ez nem hátrány egyáltalán:)
2011. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:D mondjuk jah...:)
2011. nov. 5. 15:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyéni tapasztalatom, hogy az összes lány osztájtársam elérte végső magasságát, mire benne volt a 14. életévében.

Ez alapján még max. 1 éved van, hogy elérd az áhítottat.

2011. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A magasság nem minden.

Pont egy kb. 155-ös lány bolondított meg legutoljára, hogy az agyam majd eldobtam, meg dobom néha azóta is.

2011. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!