Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbálással ugye nem...

Maszturbálással ugye nem lehet teherbe esni?! /menzesz/

Figyelt kérdés

5 éve van meg, a masztizást 3 éve csinálom. :S (tudom hülye vagyok!!)

Már 1 hete késik és nagyon félek.Mostanában sokat izgultam (de ez ált. nem hat ki rá) ill. futottam 4km-t.

Komoly válaszokat várok és akik válaszolnak maradjanak a közelben, lelkitámaszra van szükségem...


2011. okt. 8. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
De, simán teherbe ejtheted magad. Főleg, ha előtte spermába nyúlkáltál
2011. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ha az ujjaid helyén f@sz van, amiből sperma is ürül, akkor lehetsz terhes. u_u" Ugye ez a kérdés nem komoly??
2011. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy rendes felvilágosításra lenne szükséged, nem lelkitámaszra. Úgy őszintén. Szerinted???????????
2011. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nyúlkáltam. :/
2011. okt. 8. 17:10
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves is vagy te tulajdonképpen? És vagy fake, vagy szellemi fogyatékkal élhetsz...
2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A MEGTERMÉKENYÍTÉS AZAZ A TERHESSÉG AKKOR KÖVETKEZIK BE AMIKOR EGY ONDÓSEJT AZAZ SPERMA ÖSSZEKAPCSOLÓDIK EGY NŐI IVARSEJTTEL AZAZ PETESEJTTEL,HÍMIVARSEJTEK A FÉRFIAK HÍMVESSZŐJÉBŐL JÖN NEMI IZGALOM HATÁSÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A te újjadból nem jön hímivarsejt.Jézus Mária........
2011. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Maszturbálástól nem eshetsz teherbe, attól csak osztódással szaporodhatsz.A futástól viszont semmilyen formában nem szaporodhatsz, szóval azt javasolnám maszti helyett, kevésbé veszélyes.
2011. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jön sperma az ujjadból? Ha nem, akkor teherbe sem tudsz esni.
2011. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 cirmos62 válasza:
Ez a kérdés nem lehet komoly!
2011. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Hofit parafrazáljam:

"Terhes maradhat, de nem a maszturbálástól"


Okos kislány, cukrot neki!

2011. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!