Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy már 11...

Mi lehet az oka, hogy már 11 napja tart a menstruációm?

Figyelt kérdés

10.-én elkezdtem vérezni, de nagyon gyenge és halvány vér jött ki. Ilyen nyálkás mintha a folyásom lenne véres. Rá 3 napra megjött rendesen, az tartott 4-5 napíg, mint általában a menzeszem szokott. Most meg pár napja megint ilyen halványan vérzek, mint a menstruáció utolsó napjaiban szoktam. Csak ez már 3-4 napja tart....

Mi lehet az oka?

18/L


2011. okt. 21. 11:24
 1/5 Kondor Judit ***** válasza:
Sok minden lehet ezzel dokihoz kéne menni.
2011. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz megmondani...lehet most épp ilyenje van a szervezetednek, de lehet mióma, ciszta, fertőzés, stb.

Orvos kell, ez nem játék!

2011. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most akartam menni ilyen éves vizsgálatra, meg el szeretnéd kezdeni gyógyszert szedni. De így nem akartam, gondoltam megvárom míg elmúlik. mostmár tényleg elmúlóban van még az előző napokhoz képest is alig vérzek.
2011. okt. 21. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen volt ugyanilyen.Nagyon fontos hogy ne parázz, ezer dologtól lehet, de ez semmi komoly/súlyos betegség jele.

Nekem az volt a megfejtés, hogy az egyik petefészkem be volt gyulladva, nyomta a "környezetét".Nem tudom miért de ezt okozta.Kaptam gyulladáscsökkentőt, és pár nap alatt elmúlt.

Az jó ha gyógyszert akarsz szedni, mert így hogy mostis éppen megvan, nem tudnak megvizsgálni.Várhatóan felírnak egy fogamzásgátlót, amitől beáll meg el fog múlni, és kb. egy hét múlva vissza kell menned.Szerintem,mert nálam legalábbis így volt.Várható még ultrahang.Ezt a fajta vérzést ami már amolyan "utórengés" azt hiszem pecsételő vérzésnek hívják.

Jobbulást, de hidd el egy kis zavar, semmi már.

2011. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát voltam orvosnál, meg is vizsgált, mert végülis csak kicsit vérzek. Írt fel fogamzásgátlót, majd az rendbehozza. Hát nemtudom jó-e ez így, ő ért hozzá...

2011. okt. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!