Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menstruációm....

3 napja késik a menstruációm. Az sok?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. 12.én kellett volna megjönnie a menstruációmnak de még nem jött meg. Tegnap és tegnap előtt is már görcsölt néha a hasam, tegnap feszült a melem is, mint mikor meg akar jönni az előtt. De még mindíg semmi. Barátommal rendszeresen védekezünk, ezelőtt körülbelül 2-3 hete egyszer nem, de akkos is gyakran kivette és megtörölte és nem ment el belém. Nagyon félek h terhes vagyok. Ittam már bazsalikom teát, állítólag az elősegíti, hogy megjöjjön. Valaki tud még tippeket h mit tegyek? Elég ideges vagyok, lehet már ezért is késik.
2011. júl. 15. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az idegesség befolyásolja.
2011. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tudtad, hogy az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat??????


Minek kockáztattok, megérte? Vegyél tesztet!

2011. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy-két nap csúszás még belefér. Idegesség, fogyás, gyógyszerek szedése, láz, erőteljesebb sportolás miatt is késhet. Nem írtad, hány éves vagy és, hogy egyébként rendszeres-e a menzeszed, de a mellfeszülés és görcsölés is jelzi, hogy jönni fog. Várj még egy-két napot, ha mégsem jönne, keress fel egy nőgyógyászt, ő biztosat tud mondani labor- és ultrahang vizsgálat után.
2011. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ne aggódj! Az időjárás is hatással van rá!
2011. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ártana beruháznod egy terhességi tesztre. Ráadásul ha két hete voltatok együtt védekezés nélkül, az éppen peteérésed környéke volt.
2011. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18éves vagyok. A menstruációm nem épp rendezett, régen össze-vissza jött meg, az utóbbi 2hónapba 1 nap késéssel. Gyógyszert nem szedtem, beteg se voltam mostanába, max az allergiám. Sokat idegeskedtem, meg elég ideges tipus vagyok, nemtudom hogy-ez nekem nagy hatással van-e rá.
2011. júl. 15. 16:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres egyébként sem, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Nekem is rendszertelen volt, aztán a fogamzásgátló helyre hozta, szinte órára pontosan mindig ugyanakkor jött meg. Más kérdés, hogy migrénem lett tőle 3 év után, ezért abbahagytam. Most megint változó, van, hogy 5 nappal előbb jön, van, hogy annyival később.
2011. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ja, és visszaszámoltam, mikor nem védekeztünk inkább 4 héthez van közelebb mint a 2höz. Az idegességtől már elnéztem a napokat is :S
2011. júl. 15. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, ha rendszeresen élsz nemi életet, érdemes lenne fogamzásgátlót íratnod, annak ellenére, hogy ezer okot tudok miért nem jó. De legalább megelőznéd az ilyen helyzeteket :)
2011. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy a párod közösüléskor "gyakran kiveszi és megtörölgeti", nem nevezhető védekezésnek. Az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Azért ne fessük az ördögöt a falra, 3 nap az kutyafüle, nem késés! Írtad, hogy sokat idegeskedtél, hozzá jön még ez a bolond időjárás, plusz eddig sem volt pontos a ciklusod, szerintem még ne izgulj. Ha 3-4-5 napon belül nem jön meg, akkor menj nőgyógyászhoz. És nyugi! :=)

2011. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!