Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (bővebben lent)

Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap óta kellemetlen érzésem van a hüvelybejáratomnál, de csak ott. Nem is tudnám pontosan megfogalmazni, nem viszket, nem csíp, egy kicsit éget és fáj. Olyan mint ha valami súly nehezedne rá és húzná lefele vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg...

Mi lehet ez? Nem hiszem hogy gomba lenne, mert nincs kellemetlen folyásom, nem is voltam az elmúlt egy hónapban szexuálisan együtt senkivel sem akitől elkaphattam volna, idegen helyen wcre sem ültem rá és uszodában sem voltam ahol elkaphattam volna. A higiéniára is ügyelek, sosem nyúlok magamhoz piszkos kézzel szóval elég kicsi rá a valószínűsége, hogy gomba lenne szerintem.

Egyébként tegnap előtt múlt el a menstruációm, azóta van ez, előtte semmilyen ilyen problémám nem volt. Tampont használok, lehet hogy azzal van összefüggésben?

Valakinek volt már hasonló?


2011. okt. 20. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts betétre, és ha még mindig érzed, menj orvoshoz.
2011. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két napja már nem tamponozok, mert elmúlt teljesen a menstruációm. Miután elmúlt akkor kezdtem ezt érezni.
2011. okt. 20. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha menstruáció után érzed, akkor tényleg menj orvoshoz. Első voltam.
2011. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!