Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 173 cm és 52 kg normális,...

173 cm és 52 kg normális, mellméret ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ahogy írtam 173 cm vagyok és 52 kg de ebből egy csepp zsír sincs inkább izom és a kérdésem az lenne, hogy 16 vagyok és egyészen pici melleim vannak persze szép formás meg minden de nagyon pici nem mintha zavarna mert versenyszerűen sportolok de fog ez még nőni ?? 14 éves koromban kezdett fejlődni mellem a az első meszesz is kb 14 15 évesen volt szóval későn érő vagyok :) vélemények tapasztalatok ( jah igen és a hízás az kizárt mert egyszerűen nem megy a sport és az alkatom miatt )
2011. okt. 19. 22:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még szeretném azt is hozzáfűzni hogy nem vagyok izmos csak szálkás , és igazából nem tudom melyik hozzászóló írta de egy sportos lány nem lehet csontsovány szerintem komolyan már a tévedések elkerülése miatt mindjárt teszek fel képet .
2011. okt. 23. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
na hol az a kép?
2011. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én már szerettem volna javasolni,csak nem akartam tolakodó lenni vele.Ha gondolod én megjelentetem az email címem és el tudod akkor nekem küldeni.Én szívesen megnézném rólad azt a képet.Elküldöd?
2011. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
173 cm-hez legalább 63 kg kell... szóval szedd össze magad és egyél;) én vagyok 160 cm-vel 52 kg...
2012. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!