Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 173 cm és 52 kg normális,...

173 cm és 52 kg normális, mellméret ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ahogy írtam 173 cm vagyok és 52 kg de ebből egy csepp zsír sincs inkább izom és a kérdésem az lenne, hogy 16 vagyok és egyészen pici melleim vannak persze szép formás meg minden de nagyon pici nem mintha zavarna mert versenyszerűen sportolok de fog ez még nőni ?? 14 éves koromban kezdett fejlődni mellem a az első meszesz is kb 14 15 évesen volt szóval későn érő vagyok :) vélemények tapasztalatok ( jah igen és a hízás az kizárt mert egyszerűen nem megy a sport és az alkatom miatt )
2011. okt. 19. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

A mell jelentős részét zsírszövet alkotja. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.

Genetikától is függ, ha anyukádnak nagy mellei voltak ilyen idősen, neked is lehetnének, de sovány lányoknak kisebb, előbb említett okból kifolyólag. Növelni valamennyire talán hízással tudod, vagy szilikonnal.

2011. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

hát amíg ilyen csont és bőr vagy ne is számíts nagyobb mellekre

és szerintem 173 cm és 52 kg nincs rendben, veszélyesen alultáplált vagy ilyen súllyal és magassággal

eszel te rendesen egyáltalán?

ha versenyszerűen sportolsz, akkor ahhoz mérten kéne kalóriát bevinni, azaz rengeteg kalóriát kéne elfogyasztanod

de mivel alultáplált vagy, ez nem igazán azt mutatja, hogy egészségesen étkeznél (és ne felejtsd egy átlagos ilyen idős lánynak jóval kevesebb kalória kell, mint neked, aki sportolsz)

beszélj szerintem erről a szüleiddel vagy az edződdel és kérj segítséget, mert sürgősen fel kéne szedned pár kg-t mielőtt komoly egészségkárosodást szenvedsz

ez nem játék, az egészségedről van szó, és ez a súly a magasságodhoz mérten messze nem egészséges, lehet orvoshoz kéne menned rögtön

2011. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha nagyobb melleket akarsz, akkor ne izmosodj, hanem egy kicsi zsírréteg legyen rajtad. Mellesleg nem is nőiesek az izmos lányok.
2011. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Én férfi vagyok és az a tapasztalatom hogy a kiskeblű hölgyeknek mindig csodálatos formás a fenekük!

És ha egy fenék formás,akkor a többi nem számít.

Inkább egy jó fenekű nő semmi cicivel,mint egy nagy mellű nő lapos fenékkel.

A magasság-súly adataidból te egy szép magas,karcsú nő lehetsz,ne aggódj ha a cicid nem lesz nagyobb.Magas vagy,hosszú,izmosak a combjaid,kerek kis feneked van,a többi nem számít,hidd el!

2011. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Most olvastam el mit írt a többi kommentelő és aki azt írta h nem vagy rendben annak nincsen igaza.Biztos vagyok benne hogy irígységből írta,mert ő alacsony és duci.Nekem volt barátnőm PONT ezekkel a paraméterekkel és fürdőruha modell volt!

Ha hosszúak a combjaid és kerek kis popsid van,akkor a fiúknál nyert ügyed van,hidd el,sok nőt elfogyasztottam az évtizedek alatt már :)

2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

12:04

te sem vagy észnél válaszoló

egyáltalán nem vagyok se alacsony, se duci, és főleg nem vagyok féltékeny egy betegesen sovány lányra (mivel amíg nem mondom, úgyse nyugszol meg, 168 cm és 60 kg vagyok, szóval teljesen átlagos, normális, de általában azt szokták rám mondani, hogy vékony vagyok, mivel viszonylag izmos vagyok, és formás a testem)

a kérdező súlya a súly a magassághoz nem egészséges, ha kiszámolód a bmi-ját, messze az egészséges alatt van

tudom, hogy a bmi nem mindig pontos, főleg nem sportolóknál, de sportolóknál éppenhogy több lehet mint a normális, hiszen az izomzat nehezebb mint az azonos térfogató zsír

tehát a kérdező mindenképpen kórosan alultáplált, főleg ahhoz mérten, hogy versenyszerűen sportol

tudom azt is, hogy vannak vékony csontúak, de ez akkor is beteges, és ha nem változtat ezen, komoly egészségügyi problémái lesznek, és meg is halhat, úgyhogy jobb ha nem sarkallod ilyesmire

és tudod, hogy a modellek közül is évente hányan halnak meg, vagy csak esnek össze a kifutón, mert szinte halálra éheztetik magukat?

jah és az anorexia és a bulémia szinte divatirányzat nekik, de ezek nagyon súlyos betegségek, amik halállal végződhetnek, de ha túléli valaki, akkor is évekig terápiára kell járnia, hogy lelkileg felépüljön

szerinted meg ez normális és jó? gratulálok, ösztönözd csak szerencsétlen kérdezőt, hogy pusztítsa el a testét

lehet, hogy a kérdező nem anorexiás, de akkor sem megfelelő a tápanyag bevitele az életviteléhez mérten, és ha így folytatja, könnyen bele is halhat ebbe

úgyhogy gondolkádj már kicsit mielőtt ilyeneket írsz

én néztem jópár dokumentumfilmet anorexiásokról, és étkezési zavarokkal küszködőkről, mivel sajnos volt a családban ilyen probléma, és nagyon jól tudom, hogy amit a kérdező művel az önpusztítás

versenysportolóként rengeteg kalóriára lenne szüksége, és megfelelő izomzatra, és csontozatra, aminek viszont megvan a súlya, tehát ilyen adatokkal nem rendelkezhet vele, hanem valószínűleg a sporthoz a kalóriákat a teste fölemésztéséből nyeri, de ez egy véges dolog, aminek hamar nagyon csúnya vége lehet

2011. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Mellékesen ebben a filmben szereplő hölgy (előbb a túlsúlyos férfit mutatják, szóval azon át kell görgetni a videót), 169 cm és 50 kg, szóval körülbelül olyan alkata van mint a kérdezőnek, csak még kicsit "egészségesebb" is. Szerinted ez a nő egészségesen néz ki? Lehet, hogy amikor a ruha eléggé takarja nem olyan feltűnő, hogy betegesen sovány, de amikor levetkőzik, hát hadd ne mondjam, hogy rossz ránézni.És ő még csak nem is egy sportoló, mint a kérdező, aki valószínűleg még csontsoványabb.

Amúgy ez a nő is azért került a műsorba, mert felismerte, hogy változtatnia kell ha életben akar maradni, egészséges lenni, de egyedül erre nem volt képes. Úgyhogy kérdezőnek is legjobb lenne szakemberrel konzultálnia, főleg ha azt képzeli, hogy egészséges.

2011. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
ah a linket elfelejtettem [link]
2011. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért ilyen kicsik a melleid, mert sportoló vagy.

Én tornász voltam, nekünk egyszerűen nem nőtt meg.. Egyikünknek sem. Mintha tudta volna a testünk, hogy a tornás mozdulaton nem segítene a nagyobb mell.

Ha egészséges vagy, tele energiával és simán bírod az edzéseket, akkor nincs baj, valószínű nagyon vékony vagy, de nem a csont és bőr, hanem szálkás, szerintem az szép.


Előttem szóló a bmi mehet a fenébe, 165 cm vagyok, és 50 kg, (bmi szerint alultáplált) mégis van rajtam háj, több kiló. Akkor voltam elememben, amikor 46 kg voltam, és hidd el nem betegesen néztem ki, hanem tökéletes tornászalkatom volt. :)

Szóval ez nagyon egyénfüggő.

2011. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok anorexiás sem bulémiás jajj istenem nem kell ezt eltúlozni lapos a hasam és hosszú lábaim vannak de nem vagyok alultáplált imádok enni és edzeni és simán birom az edzéseket meg mindenféle sportot nem vagyok az a fajta lány aki nem eszik és számolj a a kalóriákat hogy mennyit is eszik :D semmi bajom egészségesnek érzem magam :D ;) és igen igen ahogy írta az egyik kérdező szálkás vagyok ;) a kérdés igazából a mellmérettel kapcsolatos :)
2011. okt. 22. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!