Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor, a párom a péniszével...

Mikor, a párom a péniszével behatol a hüvelyembe, kellemetlen érzés és fáj is az első pár percig. Elötte, mindig felizgatjuk egymást, de ha az ujjával csinálja az is fáj. Miért, van ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem izgaz fel eléggé és nem vagy nedves. Ha az lennél, akkor csúszna és nem fájna. Próbáljatok meg sikosítót használni, ha te nem leszel elég nedves.
2009. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

talán túl száraz vagy, de fertőzés is lehet.

nekem is volt hasonló, elmentem nőgyógyászhoz, és megoldottuk

ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor pár napig kamillás vízben való fürdőzést és Canesten krémet ajánlok!

2009. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túl száraz vagy
2009. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,de nem mondott semmit.Épp ezért kértem töletek,választ. Nincs fertőzésem,és nedves is vagyok amennyire kell. A második menetnél akkor miért fáj? A hasam alja is fáj.
2009. máj. 3. 19:12
 5/7 A kérdező kommentje:
De,azért köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 3. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám. Én is voltam orvosnál, semmi nem volt. Ha tövig belém nyomja a barátom, akkor is fáj.
2009. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. menetre fáj...feldörzsölt...hasaljafáj--->tulmegy, ujj is fáj pszihés.
2009. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!