Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányoktól kérdezné. M, hogy...

Lányoktól kérdezné. M, hogy milyen érzés, az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Ma volt egy sorozatban, hogy egy lány, először menstruált, és akkor ütött szöget a fejembe a kérdés.
2011. júl. 12. 01:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
sz.r.. pszichologushoz jartam utana, és ez nem vicc :S
2011. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Borzalmas! És az összes többi is az
2011. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam...

És mikor kezdődött?

Nagynénèm mesélte, egyszer, mikor szóba került, hogy neki osztálykiránduláson kezdődött, pont amikor egy uszodában voltak, és ő éppen a vízben volt...

2011. júl. 12. 01:33
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Először még örülsz, hogy de jó nagylány lettél. Fél évig tök büszke vagy. Aztán baromi idegesítővé válik. Nekem nem szokott görcsölni, hála az égnek, de őszintén sajnálom azt, akinek igen. De egyébként is baromi idegesítő, hogy folyamatosan csorog belőled egy trutyi. Első 3 napon nem mehetek olyan programra, ami 3 órásnál hosszabb és nincs közelben wc. És még úgyis izgulok, hogy nehogy átázzon. Szóval bármilyen egész napos program rögtön kilőve. Baromi idegesítő az is, hogy ha sokáig ülök és utána felállok, hirtelen csomó kifolyik és akkor is izgulhatok, hogy jajj vajon nem folyt mellé (ha betétet használok). Szóval rohadt idegesítő és az elkövetkező 30 évem egy hatodát ez fogja kitölteni...
2011. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát... Köszi

Nem hiszem hogy sokra mentek vele, de én sajnálom, hogy nem tehettek ellene semmit, meg egy kicsit örülök, és hálálkodokaz égnek, hogy nekem, nekünk a folyamatos "kanosságot" leszámítva semmi bajunk...

2011. júl. 12. 01:43
 6/25 anonim ***** válasza:
Az első néhány alkalom még semmiség. A mostani menstruációmhoz képest áldanám az eget, ha még most is csak olyan lenne. Szinte csak egy kis barnás folyásom volt havonta-kéthavonta, mert nagyon rendszertelen volt (még 17 évesen sem teljsen pontos). Azóta olyan görcseim vannak, hogy sokszor iskolába sem tudok menni, vagy ha pont ott jön meg, haza kell jönnöm. Gyógyszer sem mindig használ, ismerősünk orvos, van, hogy ő ad be görcsoldó injekciót, amitől alap esetben rosszul lennék, de ilyenkor megváltás. Nem beszélve arról, hogy én mindig tisztátalannak érzem magam, hiába tampont használok így nem tocsog a betéten a vér, naponta többször mosdok, és intim törlőkendőt használok, valahogy olyan kényelmetlen ott lent. Lányok, annak örüljetek, ha minél később jön meg. Ismerek olyat, akinek 16 évesen jött meg. Én 10 voltam... Irigylem.
2011. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Van egy rossz hírem: arra 0 30-ra még egy 10-15-öt minimum dobj rá ... :-P
2011. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Eggyütt érzek,vagy csak gondolom, hogy eggyütt érzek veletek, főleg akkor mikor ezek hallom:-((vagy olvasom)
2011. júl. 12. 01:53
 9/25 anonim ***** válasza:
Az a 30 csak egy nagyon megközelítő becslés volt, többe már bele se mertem gondolni...
2011. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nálunk,az első, nem olyan jelentős. Àlmunkban történik, nem is tudunk róla, és másnap reggel meg olyan, mintha bepisiltél volna.
2011. júl. 12. 02:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!