Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bedagadtam! Ötletek mitől lehet?

Bedagadtam! Ötletek mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 napja vettem észre egy szexuális aktus közben a párommal, hogy valami nincs rendben a hüvelyemben. Fájt, pedig sosem szokott. Egy kis idő elteltével elmúlt, de mégiscsak aggasztott. Aztán este megtapogattam magam az ujjaimmal, és azt érzékeltem, hogy annyira be vagyok belül dagadva, hogy még két ujj is alig ment fel(ált 3 simán felcsusszan izgalmi állapot nélkül), viszont akkor fájni nem fájt. Megnyomkodtam, és akkor már éreztem hogy jobb oldalt valami fáj. Sajnálatos módon a nődokim szept 30-ig nem elérhető, addig meg valamit csak kezdenem kéne magammal, mert ez nem állapot. A szexuális aktus után a páromon olyan váladékom volt, ami eddig sosem. Tiszta fehér, mondhatni nyúlós váladék(nem túrószerű!). Ilyen még nem volt, arra gondoltam esetleg genny, és valami bent be van gyulladva. Szerintetek ez lehetséges? Esetleg a belső flórám borult fel(valamelyik nap mélyebben mostam ki szappannal mint kellett volna, de ennek már vagy egy hete)? Ötletek hogy mivel csillapíthatnám a dagadságot? Előre is köszönöm a válaszokat, 19l
2011. szept. 24. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

belül a hüvelyt sosem szabad mosni semmivel.,,

lehet azért alakult ki vmi fertőzés.

ennyi ész..

2011. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!