Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Ötletek?

Ez mitől lehet? Ötletek?

Figyelt kérdés

December 3- án jött meg a menstruációm, de november vége felé kellett volna megjönnie, szóval egy hét késéssel december elején megjött. Aztán 2-3 nappal ezelőtt kicsit véres volt a folyásom, ma (dec.21) viszont már be kellett tennem egy betétet, mert már kezdett rendesen megjönni, bár még nem az "igazi" .. Normális ez? :S

[Nem tudom, hogy mennyire számít ez, kicsit meg vagyok fázva, meg a nyirokcsomóim meg vannak dagadva, de nem szedtem antibiotikumot, csak meleg teát ittam.]


2010. dec. 21. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,körübelül nekem is így van mostanában.Hány éves vagy?Lehet,hogy még nem állt be.
2010. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megfázás miatt inkább késne, de bármi más is befolyásolhatja, szerintem ezen ne izgulj.
2010. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak 3 éve menstruálok, úgyhogy lehet, hogy még nem állt be. Köszi a válaszokat!
2010. dec. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!