Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász végez nemi betegség...

Nőgyógyász végez nemi betegségekre szűrővizsgálatot?

Figyelt kérdés
nem magándokira gondolok, hanem ha elmegyek a kórházba akkor csinál-e szűrést pl. HIV virusra, herpeszre stb.
2011. szept. 14. 21:27
1 2
 11/14 napietus ***** válasza:
igenis összefügg e szexszel. nézz már utána, mielőtt butaságokat írsz...vagy kérdezz meg egy védőnőt legalább (nem, ne most hívd fel).
2011. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a nemibeteg gondozóba, elmondod a problémádat, aztán gondolom elküldenek vérvételre, a Hiv virust megtudják állapítani így, a többi nemi betegséget nem tudom, de valószínűleg azt is. Viszont az aids-nek van egy olyan lappangási ideje, hogy miután elkaptad pár hétig nem tudja kimutatni a vérvétel.
2011. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

22:01

de mennyire, hogy összefügg!


azt meg én sem értem, hogy:

"hozzá sem konyito barmok feltünési viszketegségböl minek irnak hülyeségeket??"

de te azért tisztelj meg minket jelenléteddel, mert bárkié fontos lehet.

2011. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

Védönöt kérdezni?? Szaporodo hülyeségek. Sajnos 10-12 éves kislányoknális van nögyogyászati betegség és rák. Igen okos az is a szextöl van????Hu....

A hiv, szifilisz és még néhány nemi betedség vérböl, a többi tünet és baktariális vizsgálattal kimutathato-

2011. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!