Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász végez nemi betegség...

Nőgyógyász végez nemi betegségekre szűrővizsgálatot?

Figyelt kérdés
nem magándokira gondolok, hanem ha elmegyek a kórházba akkor csinál-e szűrést pl. HIV virusra, herpeszre stb.
2011. szept. 14. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
tuti. vagy max ad beutalót ilyesmikre...nem tudom:D na mindegy nem is válaszoltam semmit.
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Bocs de szerinted ha nem akkor mi a bűbánatot csinálnak a nőgyógyászok, és ki végzi el a munkájukat, a portás?
2011. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
engem a portás vizsgált.
2011. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
27%
engem Justin Bieber ..
2011. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
100%

gyerekek, aki nem tudja, minek ír hülyeséget? a nőgyógyász kenetet vesz, ebből ki tudják szűrni pl. a rákos megbetegedéseket, hüvelyi fertőzést, hüvelygombát stb.


nemi betegségekre szűrővizsgálatot (mily meglepő) a bőr-és nemibeteg gondozóban végeznek. általában vér és vizelet mintából.


ha a nőgyógyászban ilyen betegség gyanúja merül fel, ő is oda utalja a páciensét.

2011. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 21:33 köszi :)


akkor nem is muszáj nőgyógyászhoz menni? vagy csak beutaló miatt?

nincs semmi tünetem, de azért aggódok és szeretnék megnyugodni...

2011. szept. 14. 21:36
 7/14 napietus ***** válasza:

a bőrgyógyászatra tudom, hogy nem kell beutaló, mivel a nemibeteg gondozóval egy intézmény (egy számuk is van), nyilván oda sem. viszont időpontot kell telefonon kérni.


nőgyógyászhoz viszont évente egyszer a rákszűrés miatt MUSZÁJ elmenni!

2011. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és aki pl. szűz annak is muszáj a rákszűrés?
2011. szept. 14. 21:47
 9/14 napietus ***** válasza:

nem, azt attól fova kell, hogy nemi életet él valaki. de ha nem él nemi életet, akkor nemi beteg sem lehet :)


szűz lányoknak egyébként érdemes beadatni azt az oltást, ami a méhnyakrák megelőzésére van.

2011. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Elözö: Ha ennyire hü.lye vagy valamihez akkor minek irsz? Igen a szüzlánynak is el kell menni rákszürésre , mert az nem függ össze a szexel ill. attol függetlenül is lehet baj. A nemi betegséget a börgyogyo vizsgálja beutalo nélkül. Nem értem, hogy hozzá sem konyito barmok feltünési viszketegségböl minek irnak hülyeségeket?? Fontos a jelenlét?
2011. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!