Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Szőrös vagyok :S...

Segítség! Szőrös vagyok :S mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány létemre olyan szőrös a combom meg a hasam mint egy felnőtt férfinek


és régen az iskolában csúfoltak miatta és olyanokat szólogattak be hogy -Fúúúj,milyen undoritó szőrös már a kezed! ezért leborotváltam a karomat :S


viszont vagy 1 éve tesóm vett egy epillátort és epillálom a karomat


és bár már nem annyira erős a szőr mint régen de az epillálástól meg feláll a szőr a karomon és olyan undoritó hogy mindig úgy néz ki a karom mintha libabőrös lennék :S


ráadásul a vállam is tiszta szőrös :S


meg a legrosszabb hogy bajszom is van és az arcomon van egy nagyobb anyajegy és abból így egyszer egy 2(!!!!!!) cm-es szőrszál állt ki! és azt néha ki szoktam tépni szemöldökcsipesszel de most észrevettem hogy van rajta valami kis naracsos-pirosos pont és ilyen kemény o.O


és nem tom hogy mi az :S


meg amit még nagyon "imádok",hogy anyámék nem engedik hogy gyantáztassam a lábam,ezért epillálni meg nem akarom,mert szerintem úgy sokkal jobban fáj ha magamnak csinálom mintha egy kozmetikus legyantázná nekem ...és ezérta lábamat is borotválom de már nagyon gáz,komolyan,ma reggel borotváltam le a lábamat,és most tiszta borostás :SS


mit tegyek?


nem akarok úgy kinézni mint egy jeti!


hogy vegyem rá a szüleimet a gyantáztatásra?


légyszi segítsetek mert már rövid ujjú felsőket se merek felvenni mert mindig attól félek hogy ki látja meg a szőrös kezemet! :SSSS


meg amúgy még régebben láttam a tv-ben egy ilyen műsort hogy állitólag ha valakinek nem ugyanakkora a mutató és a gyűrűs ujja,akkor az a személy férfias,mert több ilyen férfi hormon vagy micsoda van benne


és ebben az egészben nem is az ujjas dolog a lényeg,hanem ez,hogy én is tökre fiús vagyok,gyűlölöm a szoknyát,alig vannak lány barátaim,sosem sírok,gyakran káromkodok .... szóval tökre fiús vagyok


és ez azért van mert bennem is több olyan férfi-hormon van?


ez ellen nincs valami gyógyszer? :S


2011. szept. 13. 16:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Na látod, ez nem rossz ötlet x'D


09:57: csak 600ezret dobtam ki rá az ablakon, semmit se ér, legalábbis az ipl. Ugyanúgy nőt utána, sőt, mivel le kellett mindig borotválni, talán rosszabb lett egy picit, de azóta már "visszakopott"...

a 3ezerért vett epilátort meg használom már 3 éve, és volt szőr, nincs szőr, úgyhogy hacsak nem ingyé' adják, bolond lennék még egyszer becsapatni magam :D

Azért is lehetett eredménytelen, mert fekete szőr+ világos bőrön várható állítólag jó eredmény, az én "bundám" viszont sűrűnek sűrű, de szőkésbarna...

2011. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

utolsó: igen xD asszem kezdek vele chatelgetni féjszbúkon :DD


amúgy az a végleges szőrtelenítés tényleg szart sem ér ....nővérem is mesélte hogy az egyik barátnője vagy nemtom kije is kipróbálta ezt a lézeres szőrtelenítést és visszanőtt neki xD :S

2011. szept. 16. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!