Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ez? (többi lent)

Miért lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja késik a mensim.. hányingerem van , fáj a hasam , derekam , fejem.. 13 éves vagyok és nem voltam fiúval.:)

jah és 3és fél éve van meg.. szerintem már be kellett volna álljon ennyi idő alatt.. mi lehet a baj?:S


2011. szept. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideje lenne orvoshoz menni, mert nagyon nem normális, ha ilyen sokat késik, pláne, ha már 3,5 éve menstruálsz.
2011. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
anyukad tud rola?
2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
orvoshoz nem akarok elmenni.. anya meg azt mondja h "jajj .. majd megjön .." :S
2011. szept. 14. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz orvoshoz menni? Meg akarod várni, míg nagyobb baj lesz?
2011. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bnőmnek volt ilyen, hogy 2 hetet késett. Azt mondta neki a körzeti, hogy ha még többet késik, akkor nőgyógyászhoz kell menni
2011. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
félek... :// nem akarom hogy hozzám nyuljanak..
2011. szept. 15. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégis, hogy akarsz meggyógyulni? Az orvosnak muszáj megvizsgálnia, ahhoz, hogy segíteni tudjon. Ne félj, lát mindennap egy csomó puncit, nem jelent neki a tiéd sem semmit.
2011. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!