Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet valami bajom?

Szerintetek lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
22 éves, 8 éve menstruáló nő vagyok. Egészen eddig, én sosem éreztem ha megjött, még csak idegesebb se voltam, görcsölés, ilyenek, semmi nem volt.. Egy fél éve viszont menszesz elött pár nappal, menszesz alatt végig, és még menszes után pár nappal is eszméletlenül fáj a hasam. Sok gyógyszert próbáltam már, semmi nem segített. Aztán.. az a mindennapi hüvelyváladék kb kétszer annyi lett naponta. A menszeszem pedig mindig úgy szokott zajlani, hogy 1-2 napig nagyon erős, 1-2 napig alig jön, és elmúlik. Most 3-4 napig nagyon gyenge, és 2-3 napig nagyon erős. Szerintetek lehet valami bajom? Talán valami fetőzést kaptam el? Nagyon félek elmenni orvoshoz.. :S
2011. szept. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos h.tul komoly bajod lenne,amit nem lehetne kezelni,menj el az orvoshoz,mert kis bajbol,is nagy lehet.

Nem biztos h.fertözes,lehet ciszta,gyulladas?v. csak egy kis hormonzavar.

2011. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nem kell félni az orvos azért van, hogy segítsen. Valószínű egy kis hüvelygyulladásról van csak szó.
2011. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedtél mostanában valamin, az is változtathat a ciklus lefolyásn.
2011. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, az könnyen bezavarhat. Mindenképpen orvoshoz kellene menned, ne félj tőlük. Ki kell vizsgálni az okot.
2011. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!