Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon tényleg felszakítja...

A tampon tényleg felszakítja a szűzhártyát? Ha igen akkor attól már nem is számítok szűznek?

Figyelt kérdés
Ez engem nagyon érdekelne
2011. szept. 9. 20:07
 1/8 anonim válasza:
45%
bizony tényleg elvesztheted egy tampontól a szüzességed.
2011. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de előtte húzz rá gumit, mert teherbe is ejthet, és sosem fizet gyerektartást.
2011. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Igen átszakíthatja,de ez ritkán fordul elő

2.Egy tampon nem veszi el a szüzességed,csak egy pasi

2011. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen elszakadhat, de azért nem olyan nagy az a tampon, és addig számítasz szűznek amíg nem volt benned pasi f@rka.
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyán lévő nyílás amin egy normál tampon is rendesen kifér nem szakadhat ki. De extrát ne használj mert az még lehet hogy felszakíthatja.

Viszont ha még nem próbáltad sohasem a tanpont akkor kezdd a minivel utána jöhet a normál :)

2011. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már próbáltam a tampont és minit használtam.....és lécci hülyék ne írjanak
2011. szept. 12. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt melyik válaszadóra értetted?
2011. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mindegy, hogy kiszakad-e, annak inkább örülj, ha igen, mert akkor talán kevésbé lesz fájdalmas az első aktusod. Ahogy én tapasztaltam, nem a szűzhártya miatt szűz valaki, hanem mert van egy izom benned, ami még sosem volt használva, nem volt bejáratva. Majd mikor odakerülsz, hogy lesz kivel, akkor fog majd kicsit engedni az az izom. Legalább nem vérzel, ha elveszted. (: Amúgy a szűzhártya nagyon ruganyos, ha óvatosan rakod fel a tampont, nincs baj (:
2011. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!