Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az o. b. mini felsértheti a...

Az o. b. mini felsértheti a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 1 éve menstruálok. Ki szerettem volna próbálni az o.b. mini tampont, de a felhelyezés nem sikerült:(..Egy darabig be is ment, de nem mertem tovább dugni, mert attól féltem, hogy megsérti a szűzhártyámat..Tudom, hogy a minit direkt szüzeknek fejlesztették ki, de valahogy mindig bennem van, hogy mi van, ha mégis felsérti..Mit tegyek? Tényleg felsértheti?
2011. aug. 19. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*felsérti a szűzhártyámat (elírtam:S)
2011. aug. 19. 14:11
 2/4 anonim ***** válasza:
nem serti fel, ezert mini, mert kezdoknek van
2011. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sérti fel, mert ahogy az előző is mondta, direkt szüzeknek fejlesztették ki! Amúgy pedig nem is fog első alkalommal sikerülni a felhelyezés... Akkor próbáld ki, amikor a legerősebb a vérzés! Keress egy kényelmes pózt, és lazíts el az izmaidat odalent! Ha mégsem sikerül, akkor pihenj egy kicsit majd próbáld meg újra... Arra nagyon figyelj, hogy a madzag mindig legyen kint!! Amúgy pedig told fel addig, míg nem érzed! Ülj le, állj fel, ugrálj, táncolj egyet, és ha nem érzed, akkor tökéletes munkát végeztél! ;)
2011. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Megfogadom a tanácsot!:)
2011. aug. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!