Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, hogy első szex...

Tényleg igaz, hogy első szex után nem jön meg? :O tegnap hallottam ezt, hogy valamelyik ismerősöm ezt olvasta valahol. Nekem nemrég volt az első, és most késik, de nem vagyok terhes. Szerintetek tényleg nem jön meg első után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

a menstruáció terhesség vagy alultápláltság esetén nem jön csak meg.

am nekem is késett az első után 2-3 napot

2011. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem megjött, csak késett 1-2 napot.
2011. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem egy hete késik, helyette folyásom van
2011. szept. 9. 12:31
 4/10 A kérdező kommentje:
bár, azt is olvastam, hogy az alkohol hatással lehet menzeszre, és múlt hónapban elég sokat ittam
2011. szept. 9. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h alkohol csak rendszeres fogyasztás mellett van hatással..rendszeres alatt értem,h pl hosszú ideje masszívan iszol..pár berúgás nem hiszem,h befolyásolná
2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vagy terhes?:D Egyébként baromság. Ugyanúgy meg kellene jönnie az első után is.
2011. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

most látom csak,h már 1 hete késik..egyébként rendszeres a menstruációd? ha nem szokott késni akkor jobb lenne ha vennél egy tesztet

2011. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol pont olyan hatással van rá, mint a meleg. Amikor épp megvan, oldja az esetleges görcsöt, egyúttal kicsit erősebbé válik a vérzés. Van aki görcsös menzesznél inkább bedob egy "felest", minthogy gyógyszert vegyen be.
2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igen, rendszeresen menstruálok, és már két tesztet is csináltam, nem vagyok terhes, de nem is lehetek. peteérésem se volt, plusz gumi nem szakadt ki.
2011. szept. 10. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez mekkora baromság!
2011. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!