Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek nem jön meg mit...

Ha valakinek nem jön meg mit tegyen?

Figyelt kérdés
vagyis ha vkinek 2 hónapja kimarad és nőgyógyászhoz megy ott mit csinálnak vele?
2011. szept. 7. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne stresszelj, mert attól mégkevésbé fog megjönni.

Mondd el anyukádnak mi történt, és ha most szeptemberben se jön meg, akkor ajánlatos lenne nőgyógyászhoz menni. Van gyermek nőgyógyász, mehetsz hozzá is, nem kell felnőtthöz. Mindenképp mondd el neki, hogy szűz vagy, és akkor lehet nem is lesz hüvelyi vizsgálat (hacsak nincs olyan tüneted), csak hasi ultrahang meg vérvétel. Lehetséges, hogy endokrinológushoz (hormonháztartással foglalkozó orvos) fog elküldeni aztán.

2011. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de csak 1 hónapot maradt ki, máskor is volt hogy 1 hónap kimaradt, de nem tom h miért emiatt ideges lettem hogy mi van ha most sem pedig máskor is szokott ez lenni
2011. szept. 7. 21:29
 13/15 anonim ***** válasza:
mondom, akkor menj nőgyógyászhoz ha egész szeptemberben nem jön meg
2011. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy 60 napig nem jött meg, mert akkor kezdtem az egyetemen, és nagyon stresszeltem egész hónap elején. Gondolom nagy volt a befolyása.

Menj el azért dokihoz. Alulról le kell öltözni, felfekszel, és megvizsgál, és megmondja, mi a baj, vagy hogy milyen vizsgálatok szükségesek még.

2011. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mégis mit vizsgálna nőgyógyász, ha nem a puncit? A lábadból nem fogja tudni, miért maradt ki a menstruációd.
2011. szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!