Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek nem jön meg mit...

Ha valakinek nem jön meg mit tegyen?

Figyelt kérdés
vagyis ha vkinek 2 hónapja kimarad és nőgyógyászhoz megy ott mit csinálnak vele?
2011. szept. 7. 21:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
Vrhatóan megvizsgálják, majd elmondják mi az oka.
2011. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de hogy vizsgálják meg? a puncit?
2011. szept. 7. 21:08
 3/15 Capitain válasza:
miért, szerinted mit?
2011. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Megnézik, rendben van a mandulája
2011. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem három hónapig nem jött meg de a negyedikben igen szóval szerintem nem biztos hogy elkell menni orvoshoz amúgy lehetsz terhes?

(én nem lehettem az,szűz vagyok)

2011. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

először is megkérdezi mi a probléma, mik a tüneteid

utána meg ha nem vagy szűz, akkor műszerekkel belenéz a hüvelyedbe, esetleg hüvelyi ultrahangot kér

a végén lehet vérvételre is elküld

ha szűz vagy, akkor hasi ultrahang, és nagy valószínűséggel vérvételre küld

2011. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én 15 éves vagyok(szűz) legutoljára augusztus eleje fele mult el a menszezem vagy júli 29 e körül, és direkt szedtem vastablettát (ilyen pezsgős, mert volt hogy attól hamarabb jött meg egy kicsit), azért szedtem hogy egy hó végi tábor előtt hamarabb jöjjön meg de nem jött meg és félek hogy szeptemberben sem fog, de volt hogy kimaradt egy hónapot de akkor is most nem tom miért de ettől félek
2011. szept. 7. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
más tünetek nincsenek pl: hajhullás?
2011. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nincs , semmi bajom sincs folyásom is van . jó be van rekedve a torkom de gondolom h ez nem ide tartozik
2011. szept. 7. 21:24
 10/15 A kérdező kommentje:
nemtom milyen hajhullásra gondolsz szokott hullani a hajam de nemtom nem vettem észre h esetleg sok lenne a ruhámon szal nemtom sztem nem
2011. szept. 7. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!