Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy felfázás?

Terhesség vagy felfázás?

Figyelt kérdés
26án volt meg a mestruáciom de mostanában nem olyan sok van mint azelött..hamarabb el múlik..és ezért nem tudom hogy mi van most,mert 2-3napja éjszaka is fel kell kelnem pisilni meg nappal is kell sürün és nem tudok olyan sokat pisilni,mindig azt érzem hogy majd be pisilek,de nem csip és nem viszket,meg az a fura hogy fel ébredek röktön éhes vagyok és ennem kell.Pár napja olyan állmos vagyok,de tegnap este meg nem tudtam el aludni sehogy,csak egy órát tudtam aludni.. bimbom meg fáj..vagy azis lehet hogy peteérésem lesz már?Még két nap és a közép időben vagyok.
2011. szept. 7. 18:39
 1/4 tetris ***** válasza:
Ha nagyon kell pisilni, és mégis csak kevés jön ki, akkor ez a vese megbetegedésére utal. Sajnos ez magától nem szokott meggyógyulni, ált. antibiotikumra van szükség. Jó lenne, ha mielőbb elmennél a körzeti orvoshoz, mert ha tovább vársz, esetleg begörcsölhet a veséd. Az meg rettenetesen tud fájni. (tapasztalat)
2011. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,sajnos én is tudom milyen rossz ha fáj a vese mert nekem is volt már.Ez nem az,mert olyan mintha holyagom lenne teli..csak sürün kell pisilni..
2011. szept. 7. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez könnyen lehet terhesség, miért nem mész orvoshoz vagy csinálsz tesztet?

szerintem felfázásnál nem lenne érzékeny a bimbód, és az álmosság és álmatlanság se jellemző rá

szerintem tipikus terhességi tüneteket soroltál föl

de előfotdulhat amúgy, hogy hormonzavar

mindenesetre az is lehetséges, hogy a terhességi köztesvérzést (ami nem mindenkinél van, és érezhetően gyengébb a normál menstruációnál) téveszted össze a menstruációval

2011. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,holnap szeretnék elmenni a dokihoz,mert ugyis kell már csináltatnom a rákszürést és meg nézetem ezt is..3honapja nézték a hormont mert babát tervezünk és ezért nézték,de az jó volt.
2011. szept. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!