Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció, felfázás vagy...

Menstruáció, felfázás vagy terhesség?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és tegnap este óta nem vagyok valami jól. Tünetek: a has alsó része fáj, állandó vizelési inger, mikor elmegyek wc-re szúró fájdalom. Enyhén véres is a vizeletem. Még egy hét van körülbelül, hogy megjöjjön, de még nem állt be. Ezenkívül előjátéknál egy pár lökés erejéig gumi nélkül hatolt be a barátom. Csak előnedvek kerülhettek a szervezetembe, nem élvezett belém. Most ez akkor mi lesz? Orvoshoz nem merek elmenni, pedig azt kéne, de ha kiderülne, hogy terhes vagyok (bár nem hiszem, de nagyon félek)édesapám pff... Úgy tudják hogy szűz vagyok még. Segítsetek!

Ja, tegnap egy órán keresztül úgy utaztam autóval, hogy jéghideg levegő jött rám, úgy mell aláig. [vihar volt és lehűlt a levegő] Ha ez számít valamit.


2010. júl. 22. 07:11
 1/4 Opheliac válasza:

Felfáztál:S

Menj el orvoshoz...ha halogatod vesemedence gyulladást kaphatsz..vagy később leállnak a veséid..nem játék:/

Az előnedv is tartalmaz élő spermát...téveszme hogy nem:/

De menj el orvoshoz sűrgősen!!!

Nekem is volt baj a vesémmel...de a mandulám okozta a bajt mert leadta a bacikat a vesémhez...mióta kivették semmi bajom.

De gondolom te hideg földön ültél vagy vmi ilyesmi:S

2010. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm széepn, megyek is ha lesz ügyelet.
2010. júl. 22. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vmi húgyúti fertőzés. Az ilyesmi komoly dolog, menj el orvoshoz.
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt már megyek is.
2010. júl. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!