Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » úristen. Miért van ez? Mi ez...

úristen. Miért van ez? Mi ez a puncimba? (bővebben)

Figyelt kérdés
minden este szoktam tusolni,és másnap estére a puncimba olyan fehér "dara" szerűség jelenik meg.az mitől lehet?
2011. szept. 7. 14:32
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
"Sajnos elkaphatod akármennyit is mosakszol, uszodában, idegen wc stb." ____ most nem azért, de ki az, aki ráül egy idegen wc-re??? :O ha mondjuk megállsz egy benzinkúton, vagy bemész a tesco wc-be, te RÁÜLSZ??? :O
2011. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mivel minden tájékoztatóban szerepel a ,,wc-ről elkaphatja dolog", ezért valószínű h igen van aki ráül.

De ha egy ismerősnél vagy barátnál vagy aki pl. fertőzött, és ráülsz az ő wc-jére onnan is elkaphatod. Nem kell ahhoz benzinkutat keresni.

2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

basszus NEHOGY joghurtot használj! Sokan mondják hogy olyan bacik vannak benne amik jót tesznek a hüvelynek, de nincsenek. azok a tejsavbaktériumok lennének, amiket keresve se találsz a joghurtban. csak ártasz!

amúgy nem tudom mi lehet, valszeg orvos kéne. szólj anyudnak vagy valakinek hogy kísérjen el.

2011. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

de pedig a normális hüvelyflórában PONTOSAN Lactobacillusok vannak.

[link]

Kicsiszívem, ha nem tudod, ne szólj bele!

2011. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

és ez a joghurt

[link]

azt hiszem, úgy élettan, mint gasztronómia terén sok sok pótolnivalód van!!!!

A kefír nem jó, valóban.

2011. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Szesze válasza:

Azert mert ha szuz vagy akkor valoszinuleg vmi antibiotikumos gomba, s eleeg nehez kezelni mert csak kulsoleg lehet.


Volt nekem is folyasom, es doki mondta.

2011. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
szerintem gomba, irány az orvos. a joghurtot hagyd ki, semmi köze ennek a gyógyitásához!!!ezt kiemelték a tv-ben egy adásban hogy a primitiv parasztok joghurtozták volna magukat ilyen esetben, de ártó mint gyógyitó!
2011. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

jó, persze, azért ismerősnél okés,hogy ráül az ember, de egysezrűen számomra hihetetlen,hogy van,aki egy - akkor fogalmazzunk így - NYILVÁNOS wc-re ráül... o.O én azon mindig guggolok, nem ülök rá. csak ha nagydolog van, de olyankor meg wc papírt rakok körbe



amúgy bocs az OFF-ért! :$ :)

de tényleg, lehet , hogy doki lenne a legjobb. de a későbbiekben az intimmosakodógél tényleg jó dolog lenne, hidd el! én még csak 16 vagyok, szűz, de lassan 1,5 éve használom, mint a tusfürdőt :)

2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
csőgörénnyel ki kell tisztítani!
2011. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Madlow, primitív görényezd anyukádat, meg se haragudj.

A tévében nyilván nem fognak a kézenfekvő gyógymódokról beszélni, hiszen ott a cél a drága termékek eladása és ha ők fizetik az adást, naná, hogy elmondják milyen sz-r az amit az ember önerőből megcsinálhat. Amúgy én maradok a primitív gyógymódoknál, inkább a primitív görény joghurtja, mint a sok kemikália. A joghurt az ugye ehető, a sok sz-r pedig tönkreteszi a májadat, s akkor már nem csak gombagyógyszerre hanem májgyógyszerre is szükséged lesz. De hát hat a reklám, na...

És egyébként gratulálok, hogy a kereskedelmi adókból tanultok élni, gondolom egyetlen tankönyv vagy tudományos kiadvány nem járt életetekben a kezetekben. CSak így tovább, és kívánjatok magatoknak teljes életet, bár ez alapján nem tartom valószínűnek, hogy lesz.

2011. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!