Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » úristen. Miért van ez? Mi ez...

úristen. Miért van ez? Mi ez a puncimba? (bővebben)

Figyelt kérdés
minden este szoktam tusolni,és másnap estére a puncimba olyan fehér "dara" szerűség jelenik meg.az mitől lehet?
2011. szept. 7. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
90%
Menj el orvoshoz!
2011. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szesze válasza:
Szerintem vmi gomba. Menj surgosen orvoshoz. Hany eves vagy? S szuz vagy?
2011. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak szimpla folyás és szintetikus anyagú fehérneműt hordassz?
2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
bocs már nem volt elég időm kihúzni
2011. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
gomba
2011. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

lehet, hogy rendszeresen , minden nap tusolsz, de lehet, hgoy nem mosod meg szappannal magad ott lenn. szerintem vetess anyukáddal intim mosakodógélt (a LIDL-ben lehet olcsón venni, nyomkodós , mint a folyékony szappan, olyan kiszerelésben) és azzal mosd meg minden nap.

nekem is volt már 1x ilyen, amikor mondjuk 3 napig nem fürödtem,mert nem volt lehetőségem rá (fürdőt újítottak fel, aztán meg a csövekkel matattak)

szóval nincs baj ! :)

(de ha sokáig nem múlik el, FELTÉTLEN ORVOS!!!)

2011. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok és szűz.nem értem,hogy ennek most milyen szerepe van ebben a dologban...
2011. szept. 7. 15:04
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha túrószerű váladék van akkor nagy valószínűséggel hüvelygomba. Sajnos elkaphatod akármennyit is mosakszol, uszodában, idegen wc stb.

Pontosat csak nőgyógyász tud mondani neked, kenetvétel után. Ne kezdj el semmilyen kezelést amíg orvos nem mondja mit csinálj. Ha más bajod van csak rontasz vele.

2011. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
jé kisbetűs kérdés. o.o grat
2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

Gomba.

A joghurt is jót tesz neki, helyi kezelés formájában. Jobb mint a gombaölők, mert gyógyít, nem tüneteket töntet el.

2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!