Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges menzi után a 13....

Lehetséges menzi után a 13. napon újra menzi, ha fél éve szültem?

Figyelt kérdés

2 hete jött meg szülés után először a menzim. Normál volt, 5 napig tartott. Most, két héttel később megint kezdődött valami maszatolás. De nem túl erős.

Mi lehet ez?

Normális ez?

Császárom volt. (Második gyermekünk, az első sima szülés volt.) Ugye nem a seb?

Menjek dokihoz? Vagy szülés után még össze-vissza próbál visszaállni a hormonrendszerem? És összefügghet azzal, hogy még szoptatok?


2011. szept. 6. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
peteérésed van nagy valószínűséggel...ha van más panasz vagy 2-nél több napig tart, akkor fordulj orvoshoz
2011. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoptatás miatt lehet. Ilyenkor össze-vissza jön, nekem is sajnos. 8 hónapja szültem, nekem a szülés utáni 7. héten megjött, és bár féléves koráig csak szoptattam a lányomat, megvolt rendszeresen. Most két hónapja össze-vissza jön-megy, doki szerint normális. Azért ha aggódsz, inkább menj, és nézesd meg magad, mert persze mástól is lehet.
2011. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!