Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem meg fog jönni....

Szerintem meg fog jönni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban felszedtem 1-2 kg-t,nem is ettem többet,sokszor fáj a fejem,és olyan furi érzést érzek 'ott'..
2011. szept. 4. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt várod? Hány éves vagy?
2011. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen az elsőt,és 12 és fél.
2011. szept. 4. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen furit érzel? Fáj a puncid, vagy viszket?
2011. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem dehogy..hanem a hasamban..elmagyarázni nem tudom...:/
2011. szept. 4. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért hittem, hogy a punciddal van gond, mert azt írtad, hogy olyan furi érzésed van "ott". Márpedig ha egy lány, azt írja, hogy "ott", akkor a puncijáról van szó.
2011. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jahj.:/ 1000% h nem fog megjönni. 16 éves korodig ráérsz, folyásod van?? tudod, fehér-átlátszó, vagy sárgás váladék a bugyidon, azután egy- egy és fél évig még tuti nem jön meg, aztán ha majd ezután barna pöttyök jelentkeznek a bugyidon, megváltozik a folyásod, érzékenyebb leszel, hangulatingadozásaid nagyonnagyok lesznek, akkor már nincsen sok hátra!! felszedtél 1-2 kg-t az bármitől lehet, attól is függ h mit ettél, növéstől is lehet, sokszor fáj a fejed akkor keveset iszol, furi érzés, lehet h csak folyás lesz, de sztem csak beképzeled! nem fog megjönni még kb másfél évig tuti.
2011. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves utolsó!

A kora miatt egyáltalán ne gondold,hogy nem jöhet meg. Nekem mikor megjött 11 és fél éves voltam,és 5. osztályba mentem/nyáron volt az első/. Én is elég érett voltam a koromhoz képest,és akkor még nem volt hangulat-ingadozásom,sőt alig volt változás rajtam,ezért is volt meglepő.

Kérdező!

Előfordulhat,hogy most lesz az első, először úgysem ázhatsz át,de ha suliba mész,szerintem azért tegyél tisztasági betétet,nehogy kellemetlenül érjen.=]

14/L

2011. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
folyásom van már..másfél éve kb..az igaz h mielőtt megjön nem lesz fehér folyás?
2011. szept. 16. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt barna folyás szokott lenni.
2011. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!