Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18. -án lesz négy hós a babám...

18. -án lesz négy hós a babám és kibujt az elsö fogacska hegye, nem fájt neki szerintem, mert nem szenvedett, a többi is igy fog jönni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos. A rágófogak nehezebben jönnek.
2008. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a hegye csak a hegye. :) Még ki kell bújjon teljesen. Az én kicsim se reagált nagyon, de amint kibújt a hegye, rá 2 napra jöttek a gondok, vagyis a hígabb széklet, piros popó, kis hőemelkedés. A párját már meg se érezte. Most a felső fogakkal küzdünk, de ez már nyűgösebb. Folyamatos náthásm folyik az orra. Más tünete nincs, mert jókedvű, játékos, olyan kis édike. :) Jól viseli, viszont voltak zűrös éjszakák is. Borostyán nyaklánc nekünk bevált.
2008. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányomnak is 4 hónaposan bújt ki az első, alsó foga. Észre sem vettem, hogy nyügösködne, mivel rongyzsepit tömött a szájába, abból szivta a nyálát, játszott vele. A többi foga is szépen kibújt. Most van pici nyafogás, mivel a rágófogai bújkálnak és azt a zsepivel nem tudja dörzsölni.

4 foga van alul, 4 foga van felül.

Nyugodt fogzást!

Üdv. 8 hónapos picilány anyuja

2008. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!