Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik tegnap tesztelte...

2 napja késik tegnap teszteltem negatívat. Szerintem biztos megfog jönni, mert semmi tünetem nincs. Voltatok már úgy hogy semmi tünet, minden a terhesség ellen szólt, és mégis terhes voltatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, én is rápörögtem, nem volt tünet csak késett, és volt valami rózsaszínes maszat.

ha késik az már egy tünet, objektív és jellegzetes, szerintem ne félj pár nap múlva újra tesztelni!

2009. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tesztem negatív lett,de utána 1 héttel nagyon sok volt a savam alig tudtam elaludni éjjel.

Elmentem gyomortükrözésre mert azt hittem fekélyem van.

Ott közölték ha ez fekély akkor valószínű 8 hónap múlva megszűnik :)))

Nem törvényszerűek a terhesség jelei.

Van aki semmit nem érz csak később amikro már 8 hetes terhes.

Az elején én sem éreztem semmit.

2009. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért írtam hogy minden ellene szól, mert leesett a hőm meg mindjárt megjön érzésem van.Eyért gondolom hogy meg fog sajna jönni
2009. febr. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!