Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden szex után vérzek. De...

Minden szex után vérzek. De ha ujjaz a barátom akkor nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hányszor feküdtetek le eddig?
2009. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

először is vadul csináljátok?

ha nem akkor baj hogy vérzel!lehet hogy méhszájsebed van!

keresd fel a nőgyógyászod ezzel a kérdéssel sürgősen!

2009. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hétszer vagy nyolcszor eddig.És ha ujjal csinálja akkor kicsit vadabb de attól mégse.Nőgyógyásznál voltam 2hete teljes körű kivizsgáláson mert fogamzásgátlót írattam.Ha méhszájsebem lenne észrevette volna,vagy nem?
2009. ápr. 19. 18:59
 4/8 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen problémám. Megvizsgált a nőgyógyász, hüvelyi ultrahangra is elküldött, senki semmit nem tudott mondani, már egy pszichológus számát is megadta a doktornő, hogy biztos lelki okai vannak. Oda azért már mégsem akartam elmenni. Elkeseredésemre anyukámmal osztottam meg a próblémám, aki rávágta a megoldást: SÍKOSÍTÓ. Azóta semmi gond nincs.

Valószínüleg az lehet a gond, hogy nem vagy elég nedves és így a belső hámréteg megsérül és vérzik.

Próbáljátok ki!

2009. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van, valószínűleg belső hámsérülés, ami nem gyógyul be, és újra sérül, újra vérzést okoz az újabb aktustól. Először pihentessed egy darabig, hogy teljesen begyógyuljon. Síkosítónál figyelni kell hogy milyen, ne okozzon kárt az óvszerben.
2009. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
haaat pl a szerszam sokkal nagyobb lehet mint az ujja vagy felsert vagy durvan csinalja szex kozben lehet ez is okXD
2009. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kevésbé vagy nedves mint kellene vagy túltúvaa barátod még ha élvezed isezt így de dúrva ha vérezel mindig az nem jó ! emnj orvoshoz ésmondel neki ezt ahogy itt tetted ez alapján fog betekinteni.ja és ha nagyaszerszám éste mondjuk nem vagy egy túlságoasasn tágúlt nő akkor lehet ez is az ok! de én mindenképp ujra elmennék éselmondanám a dokinak hogy mindig vérzek szex után. nem fog kinevetni vagy ilyesmi kikérdez megvizsgál és meggyógyít!!amúgy hány éves vagy és a srác?
2009. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van, annyi a különbség hogy már sokadik alkalom, fáj is utána, és az ujjazástól is vérzik nekem, pedig én elég nedves vagyok.


Neked megoldódott már? Én még keresem a megoldást, bár nekem volt már méhszájsebem szerintem ismét az van.

2009. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!