Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy ez terhességi...

Lehet, hogy ez terhességi előjel v valami betegség?

Figyelt kérdés
Sosem volt rendszeres a menstruációm. Valahogy 35-39. napokon szokott megjönni. 3 hete 43-ik napon megjött... bár csak 3 napig tartott és nem jött sok, nem volt görcsölés sem. Nem tudtam mire vélni... Vettem terhességi tesztet is és negatív volt. (A barátommal mindig védekezünk, odafigyelünk) Most pedig 3 hétre rá újra elkezdtem pecsételni. Az elején világos... később sötétbarna folyásom volt, most meg már véres is. Nem görcsölök és nem éreztem semmi előjelét, hogy megjönne. Olvastam, hogy a beágyazódáskor jön egy kis pecsételés. Vegyek újra tesztet? Jövőhétre van időpontom nőgyógyászhoz, de már nem bírom.
2011. aug. 29. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs,ha csinálsz egy tesztet, csak megnyugszol, ha nem vagy terhes, mert gondolom nem akarsz még babát. De ha mindig védekeztek, akkor nem lehetsz terhes és csak menstruálsz.
2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs 100%-os védelem, lehetsz terhes ha élsz szexuális életet. Amennyiben valaki aki él szexuális életet, a normálistól komolyabban eltérő vérzést észlel, érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Ugyanis terhesség során lehet köztesvérzés is, ami jóval gyengébb a normálisnál általában, de mégis sokan azt hiszik, hogy menstruáció.

Tesztet vehetsz, de úgyis az orvosnál derül ki biztosra.

2011. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!