Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2010. december óta nem múlik...

2010. december óta nem múlik el a problémám. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az elején viszketés és erősebb, sárgás színű folyás volt jellemző, használtam Canesten combit, de nem segített, úgyhogy elmentem nőgyógyászhoz. Kliont írt fel, amitől kicsivel jobb lett (elmúlt a viszketés), de a folyás megmaradt. Elmentem még egyszer orvoshoz, kaptam Betadine-t, amitől 2 napig nem volt semmi bajom, majd minden problémám visszatért, voltam azóta magánrendelésen is, az ott kapott gyógyszertől (Dalacin és Pearls YB) még rosszabbul is lettem. Jövőhéten megint meglátogatom az orvost, bár nem hiszem, hogy változna a helyzet utána. Mi lehet a bajom? Mivel enyhíthetném legalább a nőgyógyász meglátogatásáig a folyást, illetve a viszketést? A válaszokat előre is köszönöm!


L/20


2011. aug. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátod van, gumi nélkül szexeltek? Hagytál időt a kezelések és a szex között?

Vszínű, h a barátodnak is kéne vmi krémet kapnia és ilyen hosszú betegség után ki kéne hagynotok v két hét szexet.

2011. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, van barátom, és óvszer nélkül nem feküdnék le vele, túlzottan félek attól, hogy teherbe esek. Ebben a decembertől július-augusztusig tartó időszakban pedig a betegségem miatt sem is éltem nemi életet.
2011. aug. 28. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináltak egyáltalán kenettenyésztést, hogy mi bajod, vagy csak úgy felírtak vmit?
2011. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltak mielőtt a Betadine-t kaptam, egyedül baktérium oszlop mellett állt az, hogy "kevés"
2011. aug. 28. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
vaze nem lehetsz allergiás a gumi óvszerre?
2011. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: "a decembertől július-augusztusig tartó időszakban pedig a betegségem miatt sem is éltem nemi életet."

....

2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az szerintem már jelentkezett volna korábban is, de nincs kizárva... Majd felhozom ezt is az orvosnak, köszi :)
2011. aug. 28. 21:24
 8/8 A kérdező kommentje:
3 év alatt oldódott meg végül a probléma, a nekem bevált megoldást leírom, hátha segít valakinek: legvégül a hosszas probiotikus kezelés és az azóta látogatott nőgyógyászom (privát üzenetben szívesen megmondom ki ő) "keveréke" segített. Ezt, Protexin Gynophilus kúpot, Ellen tampont és kenőcsöt használtam - ez utóbbi kettőt még most is - és sikeresen kihúztak a bajból és tartanak szinten. Remélem ezzel segítek valakinek.
2014. júl. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!