Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor eloszor megjott mit...

Mikor eloszor megjott mit csintatok?

Figyelt kérdés

volt ott valaki mit csináltatok és ha netántán senki nem volt ott vagy a suliban vagy éppen kiránduláson jott meg eloszor

légyszi írjatok válaszokat

elore is koszonom


2011. aug. 26. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13 éves voltam és hála a jó égnek, otthon voltam :) fájt a hasam mint az állat de nem nagyon figyeltem rá azt hittem hogy valami rosszat ettem vagy ilyesmi és mikor elmentem a mosdóba, megláttam a foltot :S szerencsére már én is tudtam hogy miről van szó (amúgy volt olyan aki nem?), már 11 éves korom óta vártam hogy megjöjjön...bár most hogy megvan, csodálkozom hogy vártam mert néha nagyon sz*r :D
2011. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én este otthon voltam vetkőztem tusolás előtt és láttam egy barna foltot. rögtön tudtam hogy mi az. letusoltam aztán beraktam egy betétet. anyunak csak másnap szóltam
2011. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja és 11 éves vagyok és ebben a hónapban jött meg először
2011. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem 14 évesen jött meg, torna óra elött átöltözéskor láttam hogy barnás a butyim. Egyik osztálytársamtól kértem egy betétet, beraktam. Hazamentem és kimostam a butyimat.: )
2012. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vándortábor, távol a családtól (nagy részétől)... nem a legkellemesebb élményeim egyikeként tartom számon. Én is sírtam, de nem azért, mert megijedtem, hanem mert pont ott, 200 km-re az otthonomtól történt velem ilyesmi. A nővérem ott volt szerencsére, ő támogatott, a mai napig is hálásan gondolok rá, pedig azóta eltelt közel 20 év.
2012. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!