Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany evesen mentel eloszor...

Hany evesen mentel eloszor nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16 voltam, fogamzásgátlóért mentem.
2011. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18 múltam nem sokkal,rákszűrésre és gyógyszerfelirásra
2011. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17
2011. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25 múltam (akkor vesztettem el, előtte meg úgysem volt panaszom)
2011. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
16 évesen ciszta miatt.
2011. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19 évesen kimaradt menstruáció miatt.
2011. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17 évesen.
2011. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, en meg nem voltam es lassan 19 leszek. Szexualis eletet meg nem elek, ezert nem tartottam fontosnak, de hamarosan menni kene, mar csak a rakszures miatt is. Csak ne felnek tole ennyire...
2011. jan. 19. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:
én ma voltam először. Tudod, mennyire féltem? Remegett kezem-lábam, a váróban is, a rendelőben is, a doki diszkréten meg is mosolygott. Aztán a végén én mosolyogtam meg a dolgot, mert ha jó a doki, még azt sem érzed, hogy meztelen vagy alul, semmi kényelmetlenség, megérti, hogy izgulsz, ideges vagy, tapintatos, és egyáltalán nem fáj (ez csak városi legenda, hogy így meg úgy fáj, kibírhatatlan - lelkileg nehezebb, de ha jó dokit fogsz ki, akadály nélkül átvészeled). Nem szól, hogy miért vagy csupasz vagy miért vagy szőrös, nem teszi szóvá, ha molett vagy, azért sem szól, hogy hol a fenében voltál eddig (na nem mintha el lennél késve). Szóval bátorság, menni fog az! Csak Neked lesz újdonság, ő már tök unja, hogy egy újabb p.ina, mint a postásnak a levélhordás, a könyvtárosnak a könyvek vagy a fagyiárusnak a fagyi - én sem hittem el, de így van: munkaeszköznek tekinti a féltve őrzött kincsünket. No para!
2011. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13.00-as vagyok. Ha szűz vagy és nincs panaszod, lehet, hogy meg sem vizsgál.

Én is szűz voltam még akkor, nekem panaszom is volt, de inkább UH-val vizsgált, az ujjával épp, hogy felnyúlt, hogy nincs-e elzáródva a szűzhártyám.

2011. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!