Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany evesen mentel eloszor...

Hany evesen mentel eloszor nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj:) Csak jó dokit kell keresni és minden rendben lesz. (Érdeklődj barátnőidtől, anyukádtól, nőismerőseidtől, hogy kihez érdemes menni).


Én alapból azért mentem dokihoz először, mert félévente volt csak menzeszem. Nah hát annyira izgultam, hogy mire a rendelőbe értem megjött:D Szóval meg sem tudott vizsgálni.

De másodszorra volt minden. Rákszűrés, UH, manuális vizsgálat.

Nem mondom, hogy a legkellemesebb élmény, és minden héten odajárnék ha tehetném, de egyáltalán nem vészes.

Inkább a szitu kellemetlen picit, hogy ott vagy alul teljesen meztelenül, de ha a doki rendes, akkor pár pillanat alatt elfelejted:)

Nekem egyáltalán nem fájt semmi. Mindig mondta, hogy mit fog csinálni, milyen érzés lesz, mire számítsak, UH-n még meg is mutogatta a dolgokat:D

Mikor kijöttem már csak azon gondolkodtam, hogy "ÚÚristen..ettől féltem ennyire?:D".

Bár teszem hozzá, én már nem voltam szűz, mikor mentem.


De ha mondod, hogy még nem voltál fiúval, még óvatosabb lesz. De lehet azt mondja, hogy akkor még nem is indokolt a vizsgálat:) Szóval tényleg ne parázz!

2011. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom, aranyosak vagytok. :) Igazabol jelenleg kapcsolatban elek, nemreg kezdodott ugyan, de szeretek elore gondolni. :) Az a gond, hogy anyukam ahhoz jar, akinel meg en szulettem es mar nagyon oreg, anyukam se javasolja. A novereimnek meg nem igazan kedves a dokiuk, mindig panaszkodnak. Tehat tenyleg nincs olyan ismerosom aki azt mondana, hogy "menj az enyemhez, aranyember."
2011. jan. 19. 13:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor barátnőknél próbálkozz. Vagy kérj véleményt ezen az oldalon.
2011. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod és nemi életet sem élsz még, akkor teljesen felesleges elmenni. Rákszűrést sem rendes vizsgálatot nem végeznek el szűz lányokon, csak akkor ha már nemi életet élt. Ha panaszod lenne, akkor kenetet vennének és azt vizsgálnák meg, természetesen indokolt panasz esetén rendes vizsgálat is lehet, de nem jellemző. Ha tervezitek a barátoddal az első együttlétet akkor érdemes elmenni, ha gyógyszert akarsz íratni vagy esetleg valami kérdésed van.
2011. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!