Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor eloszor megjott mit...

Mikor eloszor megjott mit csintatok?

Figyelt kérdés

volt ott valaki mit csináltatok és ha netántán senki nem volt ott vagy a suliban vagy éppen kiránduláson jott meg eloszor

légyszi írjatok válaszokat

elore is koszonom


2011. aug. 26. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én sírtam xD
2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én pont rokonoknál nyaraltam.És pont a nagybácsi vigyázott ránk. Kínos volt.Már tudom,hogy nem az. Megfürödtem,kimostam a ruhám,és betétet használtam.
2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En suliban voltam. Hazajottem, aztan elmondtam a hugomnak aki kirohogott es kozolte velem, hogy biztos befost@m... Mondom arra emlekeznek! Eloszor meg nem volt rendes ver szine csak ilyen barnas maszatolas vot a bugyimon.... Aztan este hazajott anyu, neki is elmondtam, sirtam is, hogy a tesom kicsufolt es kirohogott :D Kaptam betetet, megmutatta, hogy hasznaljam es ennyi.
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Mi vásárolni voltunk. Szerencsére fekete nadrág volt rajtam. Amikor hazaértünk megmutattam anyunak a bugyit. Közölte velem,hogy úgymond nagylány lettem. Elmagyarázott mindent és adott betétet is.
2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én otthon feküdtem lázas betegen, és reggel arra keltem, hogy tiszta vér a pizsim. :) Szóltam anyunak, aki mondta, hogy mi a helyzet, meg hogy mit kell csinálni. Erre sírva fakadtam! xD
2011. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát én mikor megjött már tisztában voltam vele, hogy miről van szó, szerencsére már korábban tudtam az egészet, úgyhogy nem ijedtem meg/sírtam:D

Nem voltam egyedül itthon, de nem mutogattam meg anyunak meg semmi, közöltem vele hogy megjött, nem volt nagy felhajtás.

Szerintem 13 voltam:D Most 17 vagyok, gondolom a nemem egyértelmű:D

2011. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

koszonom szépen

de azért johetnek még válaszok

2011. aug. 26. 15:33
 8/15 anonim ***** válasza:
tesióra előtt kimentem a wc-be és akkor láttam meg, hogy megjött!eléggé bepánikoltam, mert nem volt nálam semmi, (az osztályomban meg én voltam az egyetlen akinek még nem jött meg), szóval odatettem egy zsebkendőt, tesiórán persze meg se tudtam mozdulni, megkértem a tanárt, hogy ne kelljen futnom,mert "fáj a lábam". nagyon rossz volt, féltem, hogy átázok mindenki előtt. utána bementem anyum munkahelyére és elmondtam neki, nagyot nézett, mert nem szoktunk ilyenekről beszélni!hát röviden ennyi:P Neked megjött már, hány éves vagy? 18/L
2011. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
12 és nem jott meg
2011. aug. 26. 18:45
 10/15 anonim ***** válasza:
12 évesen suliba, tesi előtt. (még jó, hogy átöltözés előtt mentem el wc-re). szóltam ofőnek.. aztán hazamentem betettem egy betétet és visszajöttem. :D (persze ofő engedett el xD)
2011. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!