Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, és viszket,...

13 éves vagyok, és viszket, meg folyik valami fura szagú sárgás izé. Ez mi?

Figyelt kérdés
anyukám azt mondta hogy ilyenkorban mindenkinek van valami folyás mert ilyenkor fejlődik a szervezet.meg nekemis másodjára volt meg elösször...mondtam neki hogy lehet valami gomba izé de ő azt mondja nem mert azt csak mástól lehet elkapni.de én nemvoltam senkivel! szoval nemtom miez..és orvoshoz nem akarok menni.szerintetek mit kennyek rá? canesten izét? amugy a hasam az nem fáj meg nem érzek semmit.csak furcsálom.de nem annyira érdekel végülis.de lehet azért mert nem volt teljesen higénikus a betét vagy miért?
2011. aug. 18. 23:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

mindenféle házi vackot felejts el!


ha viszket és büdös a folyásod, akkor gyermeknőgyógyászatra kell menni, az orvos majd ír fel neked megfelelő készítményt


anyukádnak meg tényleg kéne felvilágosítást tartani

2011. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"gomba izé - másodjára volt meg elösször - mit kennyek rá - canesten izét - higénikus"


Gratulálok neked a szüleidnek és a tanáraidnak.


Éjjen az oktatássi reforrm...

2011. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"Éjjen az oktatássi reforrm..."O.o
2011. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A fenti mondatomban nem vetted észre szerintem az iróniát.

Írhattam volna ezt is: Hüje tanarak, éjjen az oktattási refform.

2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát köszi mindenkinek.anyával mostmár átbeszéltük és lehet hogy majd elvisz orvoshoz..de én féélek..nem lehetne hogy csak elmondom az orvosnak hogy mivan velem,mert én tudom.meg van rajta ilyen kis fehér pöttyök is amugy,én láttam..és ez csakis gomba lehet..akkor meg nem elég ha veszek Canestent??.elég a krém is vagy kúpot is kell? nekem az még nem kéne..inkáb csak krém meg tabletta ami lenyelős.nem??
2011. aug. 28. 08:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Normális orvos elmondás alapján nem ír fel semmit, hanem megvizsgál, és egyébként sem tudod Te megállapítani, hogy mi bajod van, hiszen nem vagy nőgyógyász! A vizsgálat elkerülhetetlen, különben később sokkal nagyobb bajjal mehetsz dokihoz!!!
2011. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a dokitól. Én 14 évesenvoltam először, szintén szűzen. A hüvelyembe nem nyúlt be, csak a mintavevő pálcikát használta. Az olyan, mint egy fültisztító és egyáltalán nem fáj. Az anyukádat meg eltakarják előled, de kérheted, h végig legyen ott, ha akarod. Túl sokat vártál a dologgal, így mindenképpen el kell menni, mert egy egyszerű Canesten kúra lehet, h nem lesz elég. Amásik meg, h emlékeim szerint a Canesten is írja, h akkor ajánlott az alkalmazása, ha egyszer már diagnosztizáltak az embernél gombát (magyarul első alkalommal orvos kell).
2011. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Orvos vagy??Tanult nőgyógyász vagy? Mert hogy elmennél a dokihoz,de mondanád hogy "tudom,gombás fertőzésem van"

Majd a doki megvizsgál..Amúgy meg mi van ha nem csak gombás fertőzésed van???

Nem kell félni a dokitól..Nem fáj,csak irtó kellemetlen hogy egy idegen embernek szét rakod a lábad..De ez teljesen normális érzés.Én 39 éves vagyok.Szültem is,és mégis még ma is ha megyek nőgyógyászhoz kínosnak érzem magam..Ez van. 10 percet ki lehet bírni.

2011. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező.


Olyan sötét vagy, mint az éjszakai égbolt vihar idején.

2011. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!